Úvod > Co chcete dělat? > Laser game Jihlava – Wolf arena
Zážitky

Laser game Jihlava – Wolf arena

Vnitřní i venkovní lasergame, Nerf arena, virtuální realita, airsoft střelnice, kulečník, šipky, fotbálek, rc modely.
Máme zavedený jeden z nejlepších laser tag zbraňových systémů, který je vhodný pro menší i větší hráče a lze používat ve vnitřních nebo i ve venkovních prostorech na různých akcích. Ideální pro dospělé, mláděž a děti od 8 let.

Na výběr jsou 4 designové varianty zbraní s venkovním dostřelem až 200m. Zbraně na sobě mají OLED display s informacemi o stavu munice, zdraví, atd.. Pro reálný zážitek ze hry jsou zbraně vybaveny reálnými zvuky a jak zbraň, tak i čelenka vibracemi při střelně nebo zásahu. 

U nás žádné nepohodlné vesty spojené kabelem se zbraní, vše je řešeno bezdrátovou technologií – zbraň – senzorová čelenka – řídící počítač. Zapomeňte na nereálné blikací tmavé laserové arény, v naší aréně se hraje za přirozeného světla.  

Jedná se o bezpečnou a bezbolestnou zábavu s reálně působícími zbraněmi, které vysílají infračervené paprsky do snímaču na čelence protivníků. Vše je řešeno bezdrátovou technologií a řízeno centrálním počítačem, kde je možno nastavit různé nastavení zbraní , scénáře a sledovat statistiky bitev.

Máme připravenou dvoupatrovou arénu o výměře téměř 500m2. Je možné také domluvit venkovní akce na námi vytipovaném místě nedaleko Jihlavy nebo u klienta, v přírodě, případně na jiném veřejně přístupném místě.

Ideální pro zpestření letních a příměstských táborů, sportovních kempů, atd.  Dojedeme k Vám na místo a naplánujeme plán bitev.

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Paseka

Kavárna Paseka

Jihlava, Kraj Vysočina
Hotel Gustav Mahler v Jihlavě

Hotel Gustav Mahler v Jihlavě

Jihlava, Kraj Vysočina