Úvod > Co chcete dělat? > Extremcentrum – adrenalinové vyžití pro každého
Letní sporty

Extremcentrum – adrenalinové vyžití pro každého

Nabízíme širokou škálu sportovního vyžití jak pro rodiny s dětmi, tak pro mladé lidi toužící po adrenalinové zážitku na celý život.Od jízdy s větrem v zádech pomocí kitu, až po twinboards hezky na zemi. Od skákacích bot, po řvoucí motor wheelmana.
Veškeré sportovní aktivity jsou pod taktovkou profesionálů ve svém oboru. Čeká vás 100% adrenalin v krvi, ve spojení s pocitem bezpečí za zády. Navštivte nás a vyzkoušejte si vše na vlastní kůži.

Wheelman – zažijte adrenalinovou jízdu
Naučte se jezdit na Wheelmanovi (motorová alternativa pro všechny boardery) efektivně, pod vedením instruktorů a v ideálních podmínkách! Nyní si nemusíte dvoukolku kupovat, abyste si sní pořádně užili! Stačí tento kurz a vstoupíte do světa moto-skatingu ve velkém stylu! Čeká na vás driftování, carving, jízda po zadním, skoky, triky. Ovládání integrováno do malé rukojeti, intuitivní řízení nohama!

Landkiting/Snowkiting
Koncentrovaný kurz zaměřený na efektivní a bezpečné zvládnutí prvních fází snowkitingu a landkitingu. Soustředíme se na to, aby účastníci získali maximum, a proto přizpůsobujeme termíny a místo konání předpovědi počasí. Pro vícero účastníků jsme schopni přizpůsobit čas a místo jejich představám. Vzhledem k tomu, že vybavení prodáváme, mají účastníci během kurzu možnost využít více typů draků a vyzkoušet i některé speciální alternativy, jako je např. maxiboard (velký a stabilní mountainboard) anebo motorový mountainboard pro nácvik řízení nohama.

Twinboard kurz

Twinboard, čili dvojí deska, je novou a zábavnou alternativou ke klasickému skateboardu. Společným znakem je dopřát každé noze větší volnost pohybu než má na běžném prkně.  Zároveň se objevuje možnost pohybu vpřed, aniž by bylo potřeba odrážení. Použití směrovaných koleček umožňuje jízdu po boku. Čeká na vás jízda na hlavních typech twinboardů, naučení jízdního stylu a základních manévrů. Snadné zvládnutí techniky zaručeno od Orbit wheels, přes snakeboardy až po drift-skate. Jedná se o pohyb a částečné rotace celým tělem, tedy přirozený pohyb. Základní jízda je zvládnuta již během 15 minut.

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Vista v Brně

Hotel Vista v Brně

Brno, Jihomoravský kraj
Pivovarská restaurace Moravia

Pivovarská restaurace Moravia

Brno-Medlánky, Jihomoravský kraj
Penzion Pivovarská restaurace

Penzion Pivovarská restaurace

Brno-Medlánky, Jihomoravský kraj