Úvod > Co chcete dělat? > Chalupa El Dorado

Chalupa El Dorado

Letní sporty
Chcete prožít pravou westernovou dovolenou? Spát v tee-pee a zažít westernovou show? Neváhejte a přijeďte do Černic u Chanovic, kde na vás čeká dobrodružství a zábava.

Westernová chalupa El Dorado se nachází v malebné a klidné obci Černice nedaleko Horažďovic. Pro hosty je zde připraveno mnoho venkovních aktivit. Chvíle odpočinku je nejlepší strávit v houpacích sítích nebo na zastřešené terase na houpací lavici. Parné dny si hosté nejvíce užijí koupáním v bazénu, který jim nabídne příjemné osvěžení. Skvělé útočiště před sluncem poskytne také venkovní altán.

V El Doradu nabízíme i kuriózní zážitek, a to spaní v tee-pee - krásném prostorném stanu, který využívali v dřívějších dobách indiáni k bydlení. Tee-pee se nachází na prostorném pozemku patřící k objektu. El Dorado díky své poloze nabízí hostům další skvělé využití letních i zimních aktivit.

Milovníci přírody se mohou vydat na procházky do krásné šumavské přírody nebo využít značené cyklostezky. Kulturu a historii naleznou hosté např. v Klatovech, Strakonicích nebo Horažďovicích. V nedalekých Chanovicích se nachází skanzen lidové architektury, který je jediný v Plzeňském kraji a návštěvníci zde mohou obdovovat krásná roubená stavení, která byla zachráněna před zbořením. Velkým lákadlem jsou také pošumavské hrady Rabí, Velhartice, Klenová, Strakonický hrad nebo vodní hrad Švihov. V zimních měsících nabízí okolní krajina skvělé podmínky pro běžkaření, sáňkování a lyžování. Pokud si budou hosté chtít ještě více zpříjemnit pobyt mohou si objednat pravou westernovou show. V nedalekém ranči Ládví se zájemci mohou projíždět na koních.

Možnost romantického posezení na rozlehlém pozemku u objektu ve western ové hospodě, kde si načepujete sami pivo (za poplatek).

Chalupa El dorado má kapacitu 12 lůžek a 2 přistýlky. V objektu se nachází dvoulůžkový, čtyřlůžkový a šestilůžkový pokoj vybavený policemi, nočními stolky a skříněmi. V chalupě jsou také dvě velké plně vybavené kuchyně nabízející posezení, dále je zde jeden plně vybavený kuchyňský kout, který je umístěn v obytné místnosti s dvoulůžkem. V objektu je jedna koupelna se sprchovým koutem a WC a dva samostatné sprchové kouty a dva samostatné WC. Hosté mohou také využívat dětskou postýlku, přenosný gril a zahradní nábytek.

Kapacita celého objektu (včetně teepee) je 20 osob.  

Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019
Muzeum motocyklů v Oselcích

Muzeum motocyklů v Oselcích

Oselce, Plzeňsko a Český les
Studánka Kloubovka u Nepomuka

Studánka Kloubovka u Nepomuka

Oselce, Plzeňsko a Český les
Skalní útvar Čertův hrad u Chanovic

Skalní útvar Čertův hrad u Chanovic

Oselce, Plzeňsko a Český les
Barokní kaple sv. Markéty Oselce

Barokní kaple sv. Markéty Oselce

Oselce, Plzeňsko a Český les

Ubytování a restaurace v okolí