!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Wellness víkendy pro ženy v Brdech
Wellness víkendy pro ženy v Brdech
"> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Lázně a wellness

Wellness víkendy pro ženy v Brdech

Wellness víkend pro ženy vám nabídne pestrý wellness program, spoustu relaxace, kvalitní ubytování a lahodnou stravu v krásném přírodním prostředí Brdské vrchoviny. Wellness víkend pro ženy - to jsou tři dny plné pohody a relaxace.
Vypravte se na kouzelné místo, které se nachází v přírodě v Brdské vrchovině. Kvalitní ubytování v nově zrekonstruovaném hotelu s příjemnou rodinnou atmosférou doplníme o lahodnou polopenzi (snídaně formou bufetu a večeře formou menu). Po příjezdu vás uvítáme Welcome drinkem a následně vás již budou čekat tři dny plné relaxace, kterou si (na rozdíl od mužské polovičky) zajisté zasloužíte. Tak se pojďme podívat, co vás mimo jiné čeká.

Nejprve si vychutnáte zábal v banánových listech z pacifických ostrovů. Tento tradiční recept na krásu ze souostroví Fidži, předávaný tamními kráskami z generace na generaci již více než 2000 let odstraňuje starou pokožku a navrací pokožce mladiství vzhled. Následovat bude privátní relaxace v hotelové infrasauně, která vede k velmi účinné detoxikaci organizmu a regeneraci celého těla. Dále vás čeká hodinová Breussova masáž, která spojuje relaxační efekt se zdravotním. Jedná se o jemnou, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře, která za použití třezalkového oleje docílí uvolnění celého těla.

Na relaxační procedury ideálně navážou půldenní pronájem kol, procházky po Brdské vrchovině, v létě koupání ve venkovním hotelovém bazénu v zimě možnost vyjížďky na běžkách.
Tak si pojeďte doplnit energii na další "každodenní boj" do malebných Brd.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 2. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Rodinný pivovar Vilém v Jincích

Rodinný pivovar Vilém v Jincích

Jince, Střední Čechy
Ermi Hotel

Ermi Hotel

Jince, Střední Čechy
Ubytování u Prejzků

Ubytování u Prejzků

Lhotka, Střední Čechy
Penzion Ranch Hořovice

Penzion Ranch Hořovice

Hořovice, Střední Čechy