Úvod > Co chcete dělat? > Wellness Rychleby v Javorníku
Lázně a wellness

Wellness Rychleby v Javorníku

Hledáte-li místo k odpočinku, relaxaci a znovunabytí sil, vyzkoušejte Wellness Rychleby. Poskytuje jak wellness služby, tak služby masérské, fitness a poradenské. Cílem provozovatzelů bylo vybudovat místo, kam lidé budou chodit vydechnout, odpočívat a budou se zde cítit příjemně.

Wellness centrum

Saunový svět Wellness centra Rychleby nabízí pobyt ve finské sauně a turecké parní lázni. Dále se zde nachází Kneippovy džbery, hydromasážní vana a reflexní Ljapko zóna. Stylově zařízená odpočívarna a ochlazovna jsou samozřejmostí.
 

Rekondiční procedury

Wellness centrum nabízí klientům řadu procedur. Tyto pak lze rozdělit do dvou typů – rekondiční a relaxační. V prvním případě se jedná o masáže, magnetoterapii, akupresuru a termoterapie, baňkování, přístrojovou nebo ruční lymfodrenáž, vyšetření svalových dysbalancí a tejpování. Zabývá se také technikami Shiatsu, měkkými technikami, mobilizací páteře a žeber a Dornovou metodou. K dispozici je i trakční lehátko.

Oba typy procedur se však samozřejmě prolínají, jako je tomu například v případě masáží či termoterapie.
 

Výživové poradenství

Zdraví a krása velmi úzce souvisí se složením vašeho jídelníčku. Proto pokud v této oblasti trochu tápete, doporučujeme absolvovat zdejší detoxikační proceduru a taktéž si nechat sestavit jídelníček. Výsledky snažení lze průběžně vyhodnocovat na pravidelných kontrolách. Měření se provádí na vlastním tělním analyzátoru.


Relaxační procedury

Wellness centrum Rychleby nabízí rozličné typy masáží – masáže lávovými kameny, medovou masáž, Brussovu masáž páteře nebo masáž hlavy. Velice oblíbené jsou také teplé rašelinové zábaly (termoterapie). Specialitou je nácvik relaxačních technik a využití léčivé životní energie Reiki.
 

Rychlebská procedura

Ačkoli Wellness Rychleby nabízí řadu samostatných procedur, nejčastěji provádí tzv. Rychlebskou proceduru. Jedná se o kombinaci několika terapií, která se za léta praxe nejvíce osvědčila. Součástí této procedury je dvojí nahřívání rašelinovým zábalem (termoterapie), akupresura chodidel, rekondiční masáž, masáž lávovými kameny a dle potřeby se přidává také technika shiatsu, měkké techniky a mobilizace páteře a žeber. Cílem procedury je uvést tělo i mysl do harmonického stavu, uvolnit napjaté svalstvo, a pokynout tak organismu k hlubokému odpočinku.
 

Fitness centrum

Udržujte se v dobré formě po celý rok a přijďte si zacvičit do fitness centra. Můžete si vybrat ze vstupů jednorázových i vícenásobných prostřednictvím výhodných permanentek. V bohatě vybavené posilovně najdete množství nových posilovacích strojů (dle jednotlivých partií těla), dva běžící pásy, balanční podložku Bosu ball, karimatky a řadu dalšího vybavení. K dispozici je také kuchyňka.

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Vidnava v Jeseníkách

Penzion Vidnava v Jeseníkách

Vidnava, Olomoucký kraj
Penzion Radost v Černé Vodě

Penzion Radost v Černé Vodě

Černá Voda, Olomoucký kraj