Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Staré časy – wellness pobyty v Beskydech
Lázně a wellness

Penzion Staré časy – wellness pobyty v Beskydech

Přijeďte zapomenout na stres, přijeďte se do Beskyd nechat hýčkat. Wellness pobyty a wellness služby, které poskytujeme, dokonale uvolní a zrelaxují vaše tělo i duši.
Využijte jedinečnou možnost spojit pobyt v pohádkovém prostředí pohoří Beskyd s relaxační masáží a odpočinkem ve vířivce.

Přejeme si, abyste se u nás cítili jako doma, proto v průběhu absolvování wellness pobytů nabízíme individuální péči a servis ve studiu Shanti spa. V průběhu wellness pobytů si můžete užívat různé druhy masáží, včetně ajurvédských, lymfodrenáže, tepelné zábaly a další procedury.

Wellness pobyty a ubytování nabízíme v Penzionu Staré časy. Celý penzion je vybaven v duchu Valašska. Rozhodně jsme ale nezapomněli na pohodlí pro naše hosty. Ubytování je proto stylové a přesto svým komfortem uspokojí i ty nejnáročnější z vás. Součástí penzionu je restaurace. K dispozici je také sál, který je vhodný pro školení, konference, rodinné oslavy, svatby i firemní akce. Kapacita je 100 osob. Pro menší akce slouží salónek s kapacitou 40 osob.

Provozovatel

Penzion Staré časy

Horní Bečva 367
756 57 Horní Bečva
Tel.:
+420 606 487 114
Tel.:
+420 604 368 399
Email:
penzion-starecasy...
Facebook:
Penzion Staré časy
WWW:
www.penzion-stare...
GPS:
49,432639 18,287003
 
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 
Zima v Horní Bečvě

Zima v Horní Bečvě

Horní Bečva, Zlínský kraj
Beskydská oblast tmavé oblohy

Beskydská oblast tmavé oblohy

Horní Bečva, Zlínský kraj
Pumptrack na Horní Bečvě

Pumptrack na Horní Bečvě

Horní Bečva, Zlínský kraj

Ubytování a restaurace v okolí