Úvod > Co chcete dělat? > Party sport hotel Březůvky
Party sport hotel Březůvky
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Party sport hotel Březůvky

Chcete mile překvapit svoji manželku nebo přítelkyni? Pozvěte ji do kouzelného prostředí party-sport-hotelu, kde můžete vstávat, kdy se vám zachce, na rozdíl od jiných hotelů, kde musíte opustit pokoj např. do 12 hodin.
Jelikož se hotelový komplex nachází v klidném prostředí, které horopisně náleží k západním Karpatům, skýtá odpočinkový pobyt nejen bohatou nabídku wellnes programů, sportovního vyžití, večerní zábavy, ale i možnost výletů, procházek a pobytu na zdravém vzduchu vůbec.
 
Wellness hotel nabízí pohodlné, jedinečné ubytování v mezonetových pokojích. Hotel disponuje 12 standardně vybavenými pokoji a třemi specifickými apartmány. Přízemí pokoje tvoří předsíň, komplexní sociální zařízení, dále obývací pokoj vybavený minibarem, trezorem, telefonem a satelitní televizí. Prostorné a světlé ložnice se nacházejí v patře. Samozřejmostí je možnost připojení k internetu prostřednictvím WiFi free. Patrně jako jediní mezi hotely nabízíme klientům možnost setrvat v hotelu až do 19.00 hodin v poslední den ubytování.

Prosvětlená, velice příjemně působící restaurace je doplněna i hracím stolem pro milovníky billiáru.  I zde v prostorách restaurace je WiFi internet free samozřejmostí.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Bistro Kudlov

Bistro Kudlov

Zlín, Zlínský kraj