Úvod > Co chcete dělat? > Wellness a pivní lázeň fabrika hotel v Humpolci
Lázně a wellness

Wellness a pivní lázeň fabrika hotel v Humpolci

Designový fabrika hotel**** je určen pro všechny, kteří ocení moderní styl architektury, kvalitu a profesionalitu poskytovaných služeb a příjemné klidné prostředí Vysočiny. Díky své poloze je hotel ideálním místem jak pro firemní a společenské akce, tak i relaxační pobyty ve dvou i pro rodiny.
Dopřejte si relaxaci a odpočinek v našem wellness centru. Můžete se nahřát ve finské sauně, odpočinout si v luxusní vířivce až pro 4 osoby, dopřát si esenční koupele či netradiční pivní lázeň s volnou konzumací piva nebo některou masáž z naší široké nabídky.

Restaurace fabrika hotelu je vyhlášená gurmánskými i českými specialitami. Najdete zde pestrou škálu salátů, rybích specialit, steaků i poctivou českou kuchyni. Náš tým kuchařů pracuje výhradně s čerstvými a kvalitními surovinami, což je základem pro zdravou výživu a výtečnou chuť všech podávaných pokrmů.

Fabrika hotel s ideální polohou v srdci ČR vám poskytne skvělé zázemí pro uspořádání vaší konference, školení, či jiné firemní akce či soukromé akce. Nabízíme vám víceúčelové prostory s celkovou kapacitou 130 osob určené pro pořádání jednání, školení, firemních prezentací, pracovních nebo společenských setkání a svatebních hostin. Konferenční sály jsou variabilní, plně klimatizovány a jsou vybaveny moderní audiovizuální a prezentační technikou. V celém objektu je bezbariérový přístup.

Provozovatel

Konfereční centrum a fabrika hotel

Školní 511
396 01 Humpolec
Tel.:
+420 565 302 010
Tel.:
+420 725 884 324
Email:
recepce@fabrikaho...
Email:
manager@fabrikaho...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.fabrikahotel.cz
GPS:
49,540204 15,355771
 
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Cafe 8smička

Cafe 8smička

Humpolec, Kraj Vysočina
Rekreační středisko Kletečná

Rekreační středisko Kletečná

Humpolec, Kraj Vysočina