Úvod > Co chcete dělat? > Wellness a pivní lázeň fabrika hotel v Humpolci

Wellness a pivní lázeň fabrika hotel v Humpolci

Lázně a wellness
Designový fabrika hotel**** je určen pro všechny, kteří ocení moderní styl architektury, kvalitu a profesionalitu poskytovaných služeb a příjemné klidné prostředí Vysočiny. Díky své poloze je hotel ideálním místem jak pro firemní a společenské akce, tak i relaxační pobyty ve dvou i pro rodiny.
Dopřejte si relaxaci a odpočinek v našem wellness centru. Můžete se nahřát ve finské sauně, odpočinout si v luxusní vířivce až pro 4 osoby, dopřát si esenční koupele či netradiční pivní lázeň s volnou konzumací piva nebo některou masáž z naší široké nabídky.

Restaurace fabrika hotelu je vyhlášená gurmánskými i českými specialitami. Najdete zde pestrou škálu salátů, rybích specialit, steaků i poctivou českou kuchyni. Náš tým kuchařů pracuje výhradně s čerstvými a kvalitními surovinami, což je základem pro zdravou výživu a výtečnou chuť všech podávaných pokrmů.

Fabrika hotel s ideální polohou v srdci ČR vám poskytne skvělé zázemí pro uspořádání vaší konference, školení, či jiné firemní akce či soukromé akce. Nabízíme vám víceúčelové prostory s celkovou kapacitou 130 osob určené pro pořádání jednání, školení, firemních prezentací, pracovních nebo společenských setkání a svatebních hostin. Konferenční sály jsou variabilní, plně klimatizovány a jsou vybaveny moderní audiovizuální a prezentační technikou. V celém objektu je bezbariérový přístup.
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí