Úvod > Co chcete dělat? > Výtvarné studio Šuplík Praha 8
Ateliér 1.
"> Ateliér 1. "> Studio Šulík "> Ateliér 2. "> Prímestský tábor "> Prímestský tábor "> Prímestský tábor "> Kurz kresba a malba "> Kurz kresba a malba "> Kurz kresba a malba "> Kurz kresba a malba "> Kurz kresba a malba "> Kurz kresba a malba "> Kurz kresba a malba - akvarel "> Kurz kresba a malba - akvarel "> Kurz kresba a malba - akvarel "> Kurz kresba a malba - akvarel "> Grafika "> Grafika "> Galvanický lept
Přidat foto
Zážitky

Výtvarné studio Šuplík Praha 8

Místo, kde na jdete výtvarné a umělecko řemeslnné kurzy a workshopy pro děti i dospělé, přednášky, akce, ale i prostor pro kování vlasních zajímavých aktivit. Dýchne na vás příjemná atmosféra všudypřítomných barev, v zimě zde topíme v krbu a nechybí ani kuchyňka, kde si můžete uvačit kávu, či čaj.
Do drsně poetické hrabalovské Libně, opět láká múzy Libeňské výtvarné studio a sousedské centrum Šuplík vstupuje do druhého roku svého působení v městské části Praha 8. Pro své návštěvníky připravuje mnoho nových výtvarných workshopů, vzdělávacích kurzů, seminářů, volnočasových aktivit pro dospělé i děti a v neposlední řadě zábavných programů. Studio nabízí především širokou a stále se rozrůstající paletu výtvarných kurzů pro zájemce všech věkových skupin a pokročilosti.

Začátečníci se naučí pod odborným vedením kreslit, malovat a zorientují se v základních grafických technikách, nebo malbě na hedvábí. Pokročilí si pak mohou své schopnosti dále rozšířit. Pro fajnšmekry se připravuje workshop galvanický lept a následné cínování. Stranou však nezůstávají ani další nabízené programy.

Pro všechny, kteří mají dobré nápady, avšak k jejich realizaci jim chybí prostředky je určen seminář Jak na crowdfunding, který účastníky seznámí s moderním trendem financování zajímavých projektů, pomocí drobných dárců. Velkou oblibu si získal program pro děti nazvaný Barevné narozeniny s kamarády, který hodlají v Šuplíku dále vylepšovat. Výtvarná party malým oslavencům nabízí netradiční zážitek – nejen oslavenec, ale každé dítě si namaluje obrázek, který si odnese domů. Kromě tohoto obrázku je dárkem pro všechny především o společný zážitek. V létě se zde osvědčil pro děti příměstský tábor. Základním cílem, který si provozovatelé stanovili, je nabídnout zájemcům pestrou škálu výukových kurzů, založených na individuálním přístupu a uvolněné neformální a přátelské atmosféře.

Možnosti využití studia ovšem nekončí pouhým výčtem nabízených kurzů. Studio je vhodné ke konání nejrůznějších společenských aktivit. Šuplík je otevřený lidem, kteří chtějí předat své znalosti druhým. Umíte nebo znáte něco zajímavého, chcete to předat ostatním, ale nemáte vhodný prostor? Zázemí studia je k dispozici všem, kteří by rádi uspořádali svůj vlastní kurz, seminář či workshop.

Provozovatel

Zora Sládková

Podlipného 12
Libeň
180 00 Praha 8
Tel.:
+420 736 710 641
Email:
zorart@seznam.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.studio-suplik.cz
GPS:
50,112357 14,473944
 
Region:
Praha
Město:
Praha 8
 

Vstupné

Poznámka:Ceny se liší, podle jednotlivých kurzů, či aktivit. Pronájem prostor je 200Kč/ateliér/hod.

 

Časová náročnost

2,5 hodiny