Úvod > Co chcete dělat? > Vyšehradská jízda – zážitková hra Nadace Jedličkova ústavu
Zážitky

Vyšehradská jízda – zážitková hra Nadace Jedličkova ústavu

Pomáhat hrou nás prostě baví! Nadace Jedličkova ústavu přichází s venkovní stopovací hrou „Vyšehradská jízda“, která je vytvořena pro mobilní aplikaci a hrajete ji prostřednictvím mobilních telefonů v krásném prostředí Vyšehradu.
Pomáhejte hrou! Pomáhejte s námi.  Pomáhat hrou nás prostě baví! Po charitativní hře „Vyšehradem pro kolíček“ Nadace Jedličkova ústavu přichází s interaktivní venkovní stopovací hrou „Vyšehradská jízda“.

Na co se můžete těšit?
Podíváte se na svět okolo sebe očima lidí s handicapem. Co může zažít vozíčkář na obyčejné procházce?  Ta se může stát během chvíle neobyčejnou. Nebojte se, na vozíku fyzicky nepojedete :-), ale mobilní aplikace to zvládne. Zapomeňte na schody a vysoké obrubníky, přes ty neprojedete… A co když píchnete kolo u vozíku nebo vám přestane fungovat naslouchátko…? Čeká vás ta pravá „Vyšehradská jízda“...

Hra trvá v průměru dvě hodiny a je celá bezbariérová. Jejím zakoupením přispějete Nadaci Jedličkova ústavu na péči o děti a mladé lidi s handicapem. Hra má lehčí obtížnost, kterou si skvěle užije skupina začínajících, nebo středně pokročilých únikovkářů, kteří si chtějí zpestřit procházku po Vyšehradě a zažít něco nového.


 
 

Provozovatel

Nadace Jedličkova ústavu

Štulcova 102/2
Vyšehrad
128 00 Praha 2
Tel.:
+420 603 454 759
Email:
marketing@nadacej...
Email:
tereza.vojtova@po...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://nadaceju....
GPS:
50,064315 14,417206
 
Region:
Praha
Město:
Praha 2
 

Vstupné

Cena: 1 090 Kč

 

Časová náročnost

2,5 hodiny