Úvod > Co chcete dělat? > Výletní plavba lodí Explorer
Zážitky

Výletní plavba lodí Explorer

Poznávat krásy Prahy a jejího okolí můžete i bez turistů. Vyměňte přeplněné ulice za pohodlnou palubu lodě. Až 10 osobám můžeme nabídnout výletní, romantické nebo firemní plavby, rozlučky se svobodou, oslavy narozenin a mnohem více na naši luxusní lodi Explorer.
Výletní & párty loď Explorer
Explorer je nejlepší výletní a párty lodí v Praze.Až 10 osobám můžeme nabídnout rozlučky se svobodou, oslavy narozenin, romantické plavby, grilování, ale i několikadenní plavby, firemní akce, cvičné plavby a kapitánské kurzy VMP.

Výletní plavby po Praze
Nabízíme plavby doslova šité na míru, objednat si můžete výlety v centru i okolím Prahy. Uvidíte s námi i mnoho akcí pořádaných na vodě. Samozřejmostí je i občerstvení. A pokud budete chtít, můžete si Explorera také zkusit řídit.

Párty a rozlučky​
Budoucí nevěsty nebo ženichové mohou ochutnat pocit výjimečnosti, když budou proplouvat kolem přeplněných náplavek a popíjet šampaňské. Délku plavby nebo i přespání lze individuálně domluvit. Občerstvení a nápoje zajistíme, ale po dohodě si můžete přinést vlastní.

Firemní akce
Explorer je reprezentativní loď, která se hodí na výlety s obchodními partnery či klienty, ale i pro teambuilding, prezentace či diskrétní jednání. Je vybavena pro mediální prezentace a můžete ji i obrandovat. Zajistíme také catering.

Vícedenní plavby
Hoďte všechny starosti za hlavu, naše posádka se postará o řízení lodě, ale třeba i o stravování. Na Exploreru můžete strávit dva dny nebo celý týden. Doplout můžete pod Slapy, ale klidně až do Poděbrad či Ústí. Explorer je ideální pro větší rodinu i pro skupinu.

Cvičné plavby a kapitánské kurzy
Nabízíme vám kvalitní výcvik, při kterém získáte na perfektně vybaveném Exploreru nejen teoretické znalosti, ale i praktické dovednosti. Tým zkušených kapitánů – výcvikářů má dohromady odplutých více než 100 let a cvičné plavby jsou naším koníčkem.

O naší lodi Explorer
Explorer je prostorná obytná motorová loď se čtyřmi kajutami a velkým salonem. Opalovat se můžete na sundecku na přídi, před větrem se schováte v kryté horní kormidelně, nebo v salonu. Na lodi nechybí ani vybavená kuchyňka a sociální zařízení.

Parametry lodě: 
počet osob den: 10+2, počet osob noc: 8 – 10+1 
délka / šířka: 13 m / 4,2 m, max. rychlost: 16 km / hodinu
Zobrazit více