Úvod > Co chcete dělat? > Výletní hra v okolí a na zámku Konopiště
Příroda

Výletní hra v okolí a na zámku Konopiště

Anička a Kája se ocitají ve smyčce času. Jak z ní ale ven? To nám pomůžete vyřešit na místě vy. V této výletní hře projdete deseti stanovištěmi s úkoly v okolí a u zámku Konopiště. U každého stanoviště se dozvíte i historické souvislosti spjaté s daným místem.
Výletní hry představují jednu z nejoblíbenějších aktivit na výlety vůbec. Dokážete si představit výlet s kamarády či rodinou bez podobné zábavné aktivity? Protože nás cestování akční a hravou formou rozhodně baví, chceme vám ukázat, jak si zpestřit výlet například v okolí zámku Konopiště. 

Na centrálním parkovišti Café Konopiště (v zadní části parkoviště) lze zakoupit zábavnou hru na výlety s názvem: Anička a Kája ve smyčce času. Hra začíná přímo na centrálním parkovišti a vede kolem samotného zámku až do zámeckých zahrad. Děti během hry odkrývají různá tajemství, luští mnohé úkoly a prožívají s hlavními hrdiny jejich dobrodružství, při kterém se ztratili v čase a cestují kolem zámku Konopiště v různých časových obdobích. Při cestování časem naráží na panovníky a problémy té doby.

Úkoly jsou ve stezce na přeskáčku a po správném splnění úkolu jsou otočí děti na příslušnou stránku ze které se dozví na jaké místo mají pokračovat. Samotná hra je tedy napíná nejen příběhem, ale i tím, kam vlastě fyzicky zamíří. Z vlastní zkušenosti zvládnou hru hrát až 4 děti ve věku 6-13 let.

Provozovatel

Cestas CZ s.r.o.

Přestavlky u Čerčan 86
257 23 Přestavlky u Čerčan
Tel.:
+420 774 334 003
Email:
info@cestas.cz
Email:
cestascz@gmail.com
WWW:
www.cestas.cz
GPS:
49,851767 14,741593
 
 

Vstupné

Cena: 179 Kč

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Marmelády Šafránka

Marmelády Šafránka

Čerčany, Středočeský kraj
Harmony resort Javorník

Harmony resort Javorník

Čtyřkoly, Středočeský kraj
Motorest Naháč

Motorest Naháč

Chocerady, Středočeský kraj