Úvod > Co chcete dělat? > Výuka a vyjížďky na koních v okolí Trnové

Výuka a vyjížďky na koních v okolí Trnové

Letní sporty
Chcete relaxovat, odpočinout si a vše spojit s krásnou přírodou? V Trnové si užijete jízdu brdskými lesy, po polích, loukách, kde uslyšíte jen zpěv ptáků a klapot koňských kopyt. Provázet vás budou zkušení a ochotní instruktoři s dlouholetou praxí a dokonalou znalostí okolních terénů.
Máte rádi klidnou přírodu a ušlechtilé koně? Jistě jste slyšeli pořekadlo, že „nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně“. Pojďte se přesvědčit do jezdeckého areálu v Trnové, že to tak opravdu je a užijte si ten jedinečný a nevšední pocit ze souladu člověka a úžasného zvířete. Nabízíme vám chvíli času strávenou v této příjemné společnosti, relaxaci a klid, který jinde nezažijete.

Nabízíme také výukové hodiny, a to jak otrlým jezdcům, tak těm, kteří nemají s ježděním zkušenosti a chtějí se naučit vše důkladně od začátku. Hodiny jsou vedeny vždy zkušenými instruktory, kteří se vás snaží naučit vše pro to, abyste si jízdu naplno užívali. Vítáni jsou nadšenci všech věkových kategorií!

Sportovně-rekreační stáj nabízejí pronájem školních koní ať už k vyjížďkám do nádherného okolí Cukráku nebo výcviku jízdy na koni od začátku až po složení jezdecké licence.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019

Aktivity v okolí

Koupaliště ve Vraném nad Vltavou

Koupaliště ve Vraném nad Vltavou

Vrané nad Vltavou, Střední Čechy
Lávka Park ve Skochovicích

Lávka Park ve Skochovicích

Vrané nad Vltavou, Střední Čechy