!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Výuka a vyjížďky na koních v okolí Trnové
Letní sporty

Výuka a vyjížďky na koních v okolí Trnové

Chcete relaxovat, odpočinout si a vše spojit s krásnou přírodou? V Trnové si užijete jízdu brdskými lesy, po polích, loukách, kde uslyšíte jen zpěv ptáků a klapot koňských kopyt. Provázet vás budou zkušení a ochotní instruktoři s dlouholetou praxí a dokonalou znalostí okolních terénů.
Máte rádi klidnou přírodu a ušlechtilé koně? Jistě jste slyšeli pořekadlo, že „nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně“. Pojďte se přesvědčit do jezdeckého areálu v Trnové, že to tak opravdu je a užijte si ten jedinečný a nevšední pocit ze souladu člověka a úžasného zvířete. Nabízíme vám chvíli času strávenou v této příjemné společnosti, relaxaci a klid, který jinde nezažijete.

Nabízíme také výukové hodiny, a to jak otrlým jezdcům, tak těm, kteří nemají s ježděním zkušenosti a chtějí se naučit vše důkladně od začátku. Hodiny jsou vedeny vždy zkušenými instruktory, kteří se vás snaží naučit vše pro to, abyste si jízdu naplno užívali. Vítáni jsou nadšenci všech věkových kategorií!

Sportovně-rekreační stáj nabízejí pronájem školních koní ať už k vyjížďkám do nádherného okolí Cukráku nebo výcviku jízdy na koni od začátku až po složení jezdecké licence.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 30. 8. 2020

Aktivity v okolí

Koupaliště ve Vraném nad Vltavou

Koupaliště ve Vraném nad Vltavou

Vrané nad Vltavou, Střední Čechy
Lávka Park ve Skochovicích

Lávka Park ve Skochovicích

Vrané nad Vltavou, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí