!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Vyhlídkové plavby na lodi Regent z Týna nad Vltavou
Lod Regent
"> Lod Regent "> "> "> Plavební komora na VD Korensko "> "> ">
+ Přidat foto
Letní sporty

Vyhlídkové plavby na lodi Regent z Týna nad Vltavou

Jihočeská plavební, provozovatel osobní lodní dopravy po řece Vltavě, nabízí vyhlídkové plavby po řece Vltavě a Lužnici. Každodenní plavby po Vltavě vám umožní strávit příjemné chvíle na palubě lodi Regent v Týně nad Vltavou, na hladině Orlické přehrady, po řece Lužnici až do obce Koloděje.
Každodenní plavby po Vltavě vám umožní strávit příjemné chvíle na palubě lodi a prohlédnout si město Týn nad Vltavou a jeho okolí z úplně jiného pohledu. Po proudu s můžete doplout až k soutoku Vltavy s Lužnicí, a nebo proplout plavební komorou na vodním díle Kořensko s krátkou plavbou po hladině Orlické přehrady. 

Záleží jen na vás, kterou z námi nabízených tras si vyberete.

Loď Regent odjíždí v červenci a srpnu denně (jindy na objednání) od pondělí do neděle 10 - 20 hodin. Večerní plavby v 19 a 20 hodin jsou pouze na rezervaci. A kudy se jede? Jedná se o okružní výletní plavby s možností výstupu – plavba 25 min. soutok Vltavy a Lužnice; plavba 55 min. přes soutok na VD Kořensko a plavba 90 min. proti proudu Vltavy k jezu Hněvkovice s proplavenín plavební komorou a dále s plavbou pod VD Hněvkovice a zpět. Nejdelší plavba 150 min se koná na soutok a dále po Lužnici k zámku Mitrowicz a zpět k soutoku a dále po Vltavě na VD Kořensko s proplutím plavební komorou  obrat pod Kořenskem a zpět do Týna nad Vltavou.

Na palubě vyhlídkové lodi Regent je k dispozici dostatek prostoru pro 12 osob. Loď je částečně bezbariérová. Na přídi je možnost sezení – 3 místa na pohodlné lavičce, 5 míst přímo na palubě. Na zádi je pro vás připraveno  6 míst na snížené palubě ve střední části lodi a 6 míst na vyvýšené palubě na zádi. Na obou palubách je individuálně místo pro 2 tělesně postižené s vozíčkem. Zadní část lodi je krytá proti slunci i dešti střechou. Samozřejmostí jsou při plavbě děti v kormidelně za kormidlem (pokud hezky požádají a jsou hodné). Na palubě je možnost občerstvení teplé i studené nápoje.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 30. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Zlatá loď Týn nad Vltavou

Hotel Zlatá loď Týn nad Vltavou

Týn nad Vltavou, Jižní Čechy
Pension a restaurace Plzeňka Týn nad Vltavou

Pension a restaurace Plzeňka Týn nad Vltavou

Týn nad Vltavou, Jižní Čechy
Zámecká restaurace Týn nad Vltavou

Zámecká restaurace Týn nad Vltavou

Týn nad Vltavou, Jižní Čechy