!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Vyhlídkové lety v Brně - Tuřanech

Vyhlídkové lety v Brně - Tuřanech

Letní sporty
Objevte báječný pohled na svět z ptačí perspektivy. V Brně se létá za skvělé ceny na moderních letadlech Cessna z mezinárodního letiště Tuřany. Zavolejte a můžeme letět třeba zítra!

Nejoblíbenější trasa letu vede přes nejkrásnější místa na jih od Brna. Užijete si pohledu na město Brno z výšky 300 - 400 metrů, dále poletíte přes vinice jižní Moravy, přeletíte Hustopeče a krásný zámek Židlochovice. Další trasa vede přes romantickou oblast Pálavy a Mušovských jezer. Pouze z letadla jsou vidět nádherné meandry řeky Svratky.

Doletíte až téměř k rakouským hranicím, abychom si prohlédli zámek Mikulov a malebný kraj kolem. No a to nejkrásnější z celého letu přijde nakonec. Lednicko - Valtický areál se zámkem Lednice, který je památkou evropského významu. Jen ten, kdo tuto památku uviděl na vlastní oči také ze vzduchu, dokáže ocenit rozsáhlost a její krásu.

Samozřejmě ale můžete letět kamkoliv jinam. Létá se na moderních letadlech řady Cessna, které jsou díky své koncepci pro vyhlídkové lety nejvhodnější. Mají totiž křídlo nahoře a tak nic nebrání ve výhledu. Pojďte si zalétat!

Celý popis
Naposledy změněno: 9. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Hnízdo

Restaurace Hnízdo

Brno-Slatina, Jižní Morava
Panský pivovar Sokolnice

Panský pivovar Sokolnice

Sokolnice, Jižní Morava
Industra Coffee v Brně

Industra Coffee v Brně

Brno, Jižní Morava