Úvod > Co chcete dělat? > Vyhlídkové lety - Letiště Strunkovice

Vyhlídkové lety - Letiště Strunkovice

Letní sporty
Asi každý někdy snil o létání. U nás si tento sen konečně můžete splnit! V přátelském prostředí mezi šumavskými kopci můžete zažít jedinečnou zkušenost, o které budete jistě dlouho vyprávět všem ve vašem okolí.
Téměř každý víkend probíhá na našem letišti čilý letový provoz. Můžete si prohlédnout spoustu typů letadel od větroňů přes ultralehká letadla a „dospělá“ motorová letadla až po vrtulníky. V případě vašeho zájmu, vás rádi provedeme naším hangárem a zkušení piloti vám zodpoví všechny vaše dotazy.

Pro ty z vás, kteří si přejí zažít pocit, který znají jen ptáci a pár vyvolených, nabízíme vyhlídkové lety. Můžete zvolit klidný let po okolní krajině, kroužení ve stoupavých proudech pouze za svistotu větru nebo krátký, ale adrenalinem a přetížením naplněný let. Vše závisí pouze na vašich přáních a možnostech.

Na našem letišti najdete bar s posezením a výhledem na veškeré dění kolem. V baru se můžete osvěžit nápojem nebo posilnit dobrým jídlem. Dále nabízíme možnost ubytování až pro 27 osob, a to po celý rok. Pokud vás létání zaujalo, můžete u nás projít výcvikem k získání pilotního průkazu. Přihlásit se můžete kdykoliv v průběhu roku. Přes zimu probíhá teoretická část výcviku a s prvním jarním sluníčkem můžete začít létat už jako žák naší letecké školy.
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 10. 2019