Úvod > Co chcete dělat? > Vyhlídkové lety horkovzdušným balónem Bohemia Balón
Vyhlídkové lety horkovzdušným balónem Bohemia Balón
"> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Letní sporty

Vyhlídkové lety horkovzdušným balónem Bohemia Balón

Leťte s námi a prožijte nevšední zážitek – let horkovzdušným balónem. Letadlem se samozřejmě také můžete vznést do oblak, ale pouze z balónu je možno dotknout se vrcholku stromu či v poklidu pozorovat zvěř pod vámi.

Nejčastěji létáme v lokalitách jako jsou Český ráj, České středohoří, Konopiště, Karlštejn, nebo také nad Prahou, ale samozřejmě letět můžete víceméně kdekoliv – třeba nad vaším domem či chatou, rodným krajem, atd. 

Jedinečná příležitost, jak si prohlédnout Čechy z ptačí perspektivy. Po hodinovém letu na vás čeká tradiční přípitek šampaňským a křestní list, který vám bude vzpomínkou na slavnostní přijetí do cechu vzduchoplavců. Dárková letenka může být originálním dárkem k výročí, narozeninám, svatbě či jako splnění životního snu.
 

Co od letu můžete očekávat?

Na předem domluveném místě se setkáte s naším autem, pilotem a posádkou. Společně dorazíme na místo vzletu, kde se můžete aktivně zúčastnit krátkých příprav a nafouknutí balónu. Na přání vás vyzvedneme naším vozidlem kdekoli po Praze a po akci dopravíme zpět. Po přibližně hodinovém letu, při kterém smíte fotit i filmovat, na vás ceká tradiční křest vzduchoplavců a slavnostní přípitek šampaňským. Nakonec vás naše doprovodné vozidlo dopraví zpět na místo setkání. Jako vzpomínku na tento nezapomenutelný zážitek si odnesete křestní list a šlechtický titul. Na celou akci si vyhraďte alespoň 3 hodiny.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021