Úvod > Co chcete dělat? > Ranč Kostelany
Zážitky

Ranč Kostelany

Ranč Kostelany najdete v lokalitě přírodního parku Chřiby, jen několik kilometrů od historické Kroměříže.

Ranč Kostelany nabízí nejen westernovou restauraci a stylové ubytování, ale i wellnesscentrumbowling, na své si přijdou také rodiny s dětmi, sportovci pro které je připravena lezecká stěna a milovníci koní, kteří zde naleznou stáje s ušlechtilými zvířaty, kterými koně bezesporu jsou. Velmi oblíbené jsou koňské a lezecké letní tábory pro děti, školní výlety, projíždky na koni nebo návštěva westernového městečka.

Naše jezdecká škola se již deset let vyznačuje individuálním přístupem zkušených instruktorů, má svou koncepci a svou smyslnost. Tyto hodiny jsou založeny na komunikaci mezi instruktorem, jezdcem a koněm. Je především brán důraz na základní principy komunikace s koněm, pochopení jednoduchosti pomůcek a na návyky dobrého sedu.

Pro jezdecký výcvik je k dispozici krytá hala o rozměrech 16x60 m nebo venkovní kolbiště o rozměrech 30x60 m. To vše pod vedením několikanásobných mistrů a reprezentantů ČR ve westernovém ježdění. Jezdec, který již zvládá koně na jízdárně může využít nádherných vyjížděk do přírody krásných Chřibských lesů a luk.

Vyjíždí se ve skupinách i jednotlivcích vždy se zkušeným doprovodem. I na těchto vyjížďkách se instruktor věnuje jezdci a předává zkušenosti s jízdou v terénu, překonávání přírodních překážek a je průvodcem a vašim společníkem. Využíváme velmi spolehlivých a zkušených koní a kvalitní výstroje.

Provozovatel

Ranč Kostelany

Kostelany 200
760 01 Kroměříž
Tel.:
+420 573 367 272
Tel.:
+420 602 765 544
Email:
recepce@chribyres...
Email:
kralova@chribyres...
GPS:
49,203074 17,382854
 
 

Časová náročnost

2,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion na Ranči Milovice v Chřibech

Penzion na Ranči Milovice v Chřibech

Milovice, Jihomoravský kraj
Penzion Pod Chřiby

Penzion Pod Chřiby

Zdounky, Zlínský kraj
Hotel Hvězda v Kroměříži

Hotel Hvězda v Kroměříži

Kroměříž, Zlínský kraj