!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Vychutnejte si vyjímečný kulinářský zážitek v Café Imperial v Praze
Gurmánská turistika

Vychutnejte si vyjímečný kulinářský zážitek v Café Imperial v Praze

Secesní kavárna Imperial, která byla otevřena již v roce 1914, vždy patřila mezi nejznámější podniky v Praze. Café Imperial pod vedením Zdeňka Pohlreicha navazuje na svou prvorepublikovou slávu díky pohostinnosti, výtečné kuchyni a skvostné historické výzdobě.

Café Imperial se stalo oblíbeným místem schůzek. Přijít můžete jak na snídani s přáteli, tak na oběd s obchodními partnery nebo romantickou večeři. Menu obsahuje to nejlepší z tradiční české kuchyně, nyní v moderním stylu. Polední menu nabízí zvýhodněný výběr denních specialit pro všechny typy strávníků – od vegetariánů po obchodní klientelu.

Káva a zákusky jsou v kavárně tohoto stylu vždy důležitým prvkem. Jako třešničku na dortu nabízíme degustační menu. Jedná se o 7chodové menu, které nabízíme jako exkluzivní možnost večeře, složené z přehlídky pokrmů, které v naší restauraci patří trvale mezi ty nejoblíbenější. Naleznete zde tedy věhlasná líčka či jehněčí kolínko na majoránce. Degustační menu vám ale nepředstaví jen hlavními chody, ale také předkrmy a dezerty. Při výběru vín vám poradí náš zkušený somelier, který se o vás bude po dobu večera starat.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 8. 10. 2019