!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Vranovská přehrada z paluby výletní lodi Viktorie s ochutnávkou vín
Zážitky

Vranovská přehrada z paluby výletní lodi Viktorie s ochutnávkou vín

Máte jedinečnou možnost za jediný den poznat jedinečnost Vranovského zámku, majestátnost hradu Bítov, zříceninu hradu Cornštejn, vychutnat si příjemnou plavbu na lodi Viktorie s řízenou ochutnávkouv vín Znovín Znojmo.
Vranov nad Dyjí a zejména okolí Vranovské přehrady, nabízí jedinečnou možnost spatřit krásy tohoto regionu, prožít krásné nevšední zážitky díky neuvěřitelně veliké koncentraci historických, kulturních památek, orámovaného neopakovatelnou přírodou národního parku Podyjí, na tak malém uzemí našeho regionu.

V roce 2012 každou sobotu v měsících duben až září, v červenci a srpnu navíc ještě v pondělí a čtvrtek, můžete prožít příjemný zážitek pohodové plavby s řízenou ochutnávkou vín firmy Znovín Znojmo. Poplujete zajímavou krajinou s neobvyklou koncentrací historických a kulturních památek a přírodních krás.

Přímo z paluby lodi tak budete mít možnost spatřit například zříceninu hradu Cornštejn ze 14. století, obklopeného ze tří stran vodní masou, romantický hrad Bítov z 11. století stojící nad místem dnes již zatopeného starého Bítova. Letošní novinkou jsou připravené slevy plavby jak pro děti, tak i pro celé rodiny.

 
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Dovolená ve Vranově nad Dyjí

Dovolená ve Vranově nad Dyjí

Vranov nad Dyjí, Jižní Morava
Penzion Ela ve Vranově nad Dyjí

Penzion Ela ve Vranově nad Dyjí

Vranov nad Dyjí, Jižní Morava
Apartmány U Zámku ve Vranově nad Dyjí

Apartmány U Zámku ve Vranově nad Dyjí

Vranov nad Dyjí, Jižní Morava