Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování > Vodní domky Čejkovice
Vodní domek Provence
Ubytování

Vodní domky Čejkovice

Unikátní ubytování na vodní hladině v klidném prostředí lesa. Ideální pro relax a digitální detox.
Představujeme vám unikátní projekt ubytování v domcích plujících na vodní hladině. Domky se nachází uprostřed lesa, v kompletně oploceném areálu, kde hlavním "narušitelem klidu" budou místní žáby a ptáci. Na své si tu přijdou hlavně milovníci přírody, protože příroda u nás hraje hlavní roli. Vše je necháno v maximální možné míře vlastnímmu vývoji. Odměnou Vám bude klid a relaxace v nádherném a zdravém prostředí.

V areálu se nachází 3 domky, každý v jiném stylu. Můžete se tedy ocitnout uprostřed levandulového Provence, přírodně laděného Listu, kde i uvnitř budete zcela obklopeni lesem, nebo Blue, kde si budete moct zahrát na námořníky. Klademe důraz na soukromí, každý domek má tedy vyhrazen svůj vlastní prostor ve kterém se nikdo jiný nebude pohybovat.

Na tůních je samozřejmě možnost rybaření, najdete u nás klasické druhy jako kapry, štiky, candáty, okouny ale i mníky a pstruhy duhové. 

Areál se nachází uprostřed přírody, můžete tedy podniknout mnoho výletů do okolí ať už pěšky nebo na kole a poznat krásy Jihočeského kraje plného rybníků.

 

Provozovatel

Vodní domky Čejkovice

Haklovy Dvory
370 05 Čejkovice
Tel.:
+420 777 212 947
Email:
info@vodnidomkyce...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.vodni...
GPS:
48,991669 14,388709
 
Region:
Jihočeský kraj
Oblast:
Budějovicko
Tipy na výlet:
Čejkovice a okolí
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Země živitelka 2023 v Českých Budějovicích

Mezinárodní agrosalon Země živitelka je jednou z největších výstav v České republice zaměřených na tradiční zemědělské obory mezi něž patří rostlinná a živočišná výroba, zemědělská technika, potravinářská výroba, lesní a vodní hospodářství, zahradnictví a pěstitelství a další.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Indian Riders Fest 2023 v Českých Budějovicích

Přijďte si vychutnat jedinečnou atmosféru s Indian riders z celé Evropy a zbytku světa na Indian Riders Fest 2023 v Českých Budějovicích.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Fesťáček České Budějovice

ruhý ročník největšího festivalu pro děti! Bývalý Kinder fest se mění na Fesťáček!
České Budějovice, Jihočeský kraj

Barvám neutečeš – České Budějovice

Staň se součástí dne plného barev, zábavy a radosti!
České Budějovice, Jihočeský kraj

Malá soukromá stáj nedaleko Českých Budějovic

Dbáme na uvolněnost a pevný sed jezdce, což je základem všech jezdeckých disciplín. Velmi důležitá je pro nás bezpečnost a spokojenost, jak jezdců, tak našich koní.
Branišov, Jihočeský kraj

Ptačí pozorovatelna u Vrbenských rybníků

V Ptačí oblasti Českobudějovické rybníky nedaleko jihočeské metropole naleznete na okraji rybníka Starý Houženský dřevěnou ornitologickou pozorovatelnu, která je volně přístupná všem milovníkům přírody.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Tajemný les Bor u Českých Budějovic – místo paranormálních jevů

Les Bor zvaný též Branišovský les, provází tajemná minulost, vypráví se o něm podivné příběhy zavánějící něčím děsivým a nepříjemným. Lidé, kteří se sem vydají, slýchají za zády zvláštní zvuky a kroky, anebo je po lese provází temný přízrak či rudě planoucí oči.
Branišov, Jihočeský kraj

Kostel Nanebevzetí Panny Marie v obci Dubné

Dubné bývalo slavným poutním místem. Dominantou obce je kostel Nanebevzetí Panny Marie, jehož fragmenty pochází ze 14. století. Dnes se jedná o dvoulodní stavbu se čtvercovým presbytářem, s drobnou předsíní v západním průčelí, sakristií a s kostelní věží na jižní straně.
Dubné, Jihočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory

Rekreační a kongresové centrum Nové Dvory se nachází u Českých Budějovic, uprostřed malebné jihočeské krajiny, na okraji přírodní rezervace Vrbenské rybníky.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Pivovar Kněžínek v Českých Budějovicích

Pivovar je součástí komplexu Rekreačního a kongresového centra Nové Dvory. Tradičním způsobem vyrábí světlý a polotmavý ležák i řadu speciálů.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Penzion U Rudolfa v Českých Budějovicích

Penzion U Rudolfa nabízí komfortní a přesto dostupné ubytování v Českých Budějovicích. Penzion se nachází v klidné lokalitě Českách Budějovic, centrum města je vzdáleno cca 15 až 20 min. chůzí a zastávka MHD je v dosahu 2 min. Penzion disponuje 3 pokoji, jež jsou vkusně zařízené, čisté a útulné.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Chalupa U Rybníka Kvítkovice

Tuto vymazlenou chaloupku najdete na břehu rybníka u malebné jihočeské vesnice Kvítkovice. S láskou a péčí opravené stavení stojí na dvojsamotě uprostřed přírody, u málo frekventované cesty, obklopené loukami a lesy.
Kvítkovice, Jihočeský kraj