Úvod > Co chcete dělat? > VR Future – Virtuální realita Plzeň
VR Future - Virtuální realita Plzeň
"> "> Herna 1 "> zahrada "> 2 "> 1 "> strelec "> nejmenši "> akce 1 "> Herna 2 "> VR 1+2
Přidat foto
Zážitky

VR Future – Virtuální realita Plzeň

Jsme největší plzeňská herna virtuální reality s širokým výběrem titulů. Nabízíme skvělé zážitky pro děti i dospělé, herní a vzdělávací aplikace, prodej dárkových poukazů, individuální akce a oslavy, pronájem VR na vaší akci, a také realizaci VR na míru.
O nás
Jsme specialisté na virtuální realitu. Pojďte si k nám užít nevšední zážitek a vyzkoušejte něco nového! Jsme největší plzeňská herna virtuální reality s širokým výběrem VR her. Aktuálně vlastníme více než 100 titulů a svůj výběr neustále rozšiřujeme. Přijďte sami nebo ve skupině a poznejte neomezený svět virtuální reality.

Narozeninové oslavy
Ve VR Future nabízíme možnost pořádání narozeninových oslav pro malé i velké. Zajistíme pronájem naší VR herny na 1 až 3 hodiny i s obřerstvením podle zvoleného balíčku služeb. Balíčky se liší počtem osob a rozsahu zajištěného občerstvení. Samozřejmostí je firemní dárek pro každého oslavence. Pro diváky máme připravené pohodlné gauče a velkoplošné promítání průběhu hry.

Dárkové poukazy
Darujte zážitek nebo připravte nevšední překvapení pro své blízké s využitím našich dárkových poukazů. Ve VR Future nabízíme dárkové poukazy do virtuální reality na 1 až 4 hodiny. Z naší pestré nabídky titulů si vybere opravdu každý.