Úvod > Co chcete dělat? > Virtuální expedice Zoo Brno v Radnické ulici
Zážitky

Virtuální expedice Zoo Brno v Radnické ulici

Zoo Brno nabízí v Radnické ulici, v centru Brna, ojedinělý zážitek – expozici Virtuální expedice. Pomocí speciálních brýlí se přenesete do různých koutů planety, ve kterých budete pozorovat zvířata v jejich přirozeném prostředí.
Kouzlo Virtuální expedice tkví hlavně v mimořádném zážitku, ale zároveň v její jednoduchosti. Návštěvníci jen přijdou, sednou si na otáčivé křeslo, nasadí si speciální brýle a ocitnou se přímo mezi zvířaty. V letošním roce má Zoo Brno k dispozici celkem čtyři filmy. Nejprve je možné zažít cestu kolem světa a podívat se do chladných severských krajin. V průběhu roku 2020 pak provozovatel Virtuální expedice (Zoo Brno) doplní program také o snímky, které zavedou zájemce pod mořskou hladinu a do tropických oblastí.

Filmy připravuje společnost Wild Immersion, jejíž patronkou je známá ochránkyně přírody Jane Goodallová. Je to zážitek, který si člověk opravdu zapamatuje a vryje se mu pod kůži. Cílem virtuální expozice není jen ukázat, jak to vypadá jinde ve světe, ale hlavně vyvolat v lidech zájem o přírodu, její rozmanitost, a především o ochranu ohrožených druhů.

Zkušební provoz Virtuální expedice začne pro veřejnost 21. ledna 2020. Otevřeno bude od úterý do neděle, a to vždy od 10 do 18 hodin.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Manya

Restaurace Manya

Brno, Jihomoravský kraj
Būcheck Brno

Būcheck Brno

Brno, Jihomoravský kraj
Restaurace Retro Consistorium v Brně

Restaurace Retro Consistorium v Brně

Brno-střed, Jihomoravský kraj