Úvod > Co chcete dělat? > Víno je zážitek – za vínem do Čejkovic
Víno je zážitek - za vínem do Čejkovic
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Gurmánská turistika

Víno je zážitek – za vínem do Čejkovic

Nekonvenční a působivé pobyty nabízí Rodinný vinný restaurant yaxi v programech zážitkové gastronomie v komorní atmosféře vinného sklípku a rodinného restaurantu.
Sklenka dobrého vína, romantická večeře ve dvou, rodinná či firemní sešlost v rodinném restaurantu s původním vinným sklípkem, letní osvěžení pod hrozny vinné révy na malebné terase, či programy spojené s návštěvami partnerských vinných sklípků... to vše vás čeká v Čejkovicích.

Vinná réva, nádherná příroda moravského venkova, půvabné vinné sklípky plné lahodných moků, smyslová rozeznění ve spojení vín a pokrmů. Jste-li milovníkem vín a toužíte mu porozumět, jste-li pravým gurmánem a máte rádi zajímavé kombinace jídel ve snoubení s vínem a jste-li navíc romantik otevřený netradičním zážitkům v tradičním moravském prostředí, jste u nás na správném místě.

Pro poznání vinařského kraje disponujeme vlastními projekty vinařských cyklotras se zajištěným zázemím, přímo ve vinných sklepích vám nabídneme příjemné ubytování, obzory vinařských nadšenců rozšíříme programy putováním za vínem koňským povozem a kursy poznávání vín s vinaři, pro partu přátel či přítelkyň nabídneme pobyty pánská nebo dámská jízda. Nejen pro zamilované pak nabízíme romantické pobyty pro dva, piknik mezi vinohrady, osvěžíme vás vinnou lázní s masáží, v rámci možností naservírujeme láhve vína ročníku vašeho  svatebního výročí či narození, prostřeme stůl pod sudem s 20.000 litry vína a přípravíme další netradiční zážitky.


Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021

Ubytování a restaurace v okolí