Úvod > Co chcete dělat? > Vinný sklep U Konšelů v Mikulově
Gurmánská turistika

Vinný sklep U Konšelů v Mikulově

Vinný sklípek U Konšelů v Mikulově na jižní Moravě nabízí nejen vynikající víno a domácí pohoštění, ale hlavně klidnou a harmonickou atmosféra vinného sklepa z konce 19.století. Sklep byl postaven v roce 1883 a díky vynikající řemeslné práci odolal zubu času a zachoval si svůj charakter.
V Mikulově, na samotném úpatí Svatého kopečku, leží vinný sklep U Konšelů. Naleznete ho snadno, je to hned 1. sklep v původní sklepní uličce. Vinný sklípek byl postaven v roce 1883 a díky vynikající řemeslné práci odolal nelítostnému zubu času a zachoval si svůj původní natur charakter z roku 1883. Čeká vás zde nejenom lahodné víno a domácí pochutiny, ale především klidná a harmonická atmosféra vinného sklepa z konce 19. století.

Hledáte-li klidné místečko, kde si můžete s přáteli v klidu dopřát skleničku vína a relaxovat, zavítejte do vinného sklípku U Konšelů v Mikulově. Přivítají vás zde vlídným slovem, širokou nabídkou vín s pohoštěním. Čekají zde na vás tradiční vína od soukromých mikulovských vinařů, která jinde ve volném prodeji nenajdete. Zastavte se u nás na řízenou degustaci vína s občerstvením. Objevíte nová vína a nové chutě, které jste dosud neznali. Kdo ví, třeba naleznete svoji vinnou lásku. Pořádají se zde také akce pro firmy a soukromé oslavy či setkání. Vše probíhá v přátelské atmosféře rodinného vinného sklepa.

Pálava je známá nejenom vínem ale také nádhernou krajinou a památkami. Vinaři vás provedou po okolí Mikulova a odhalí vám malebná zákoutí, která v internetových mapách nenajdete. Jestliže plánujete strávit na Pálavě více času nebo si chcete užít příjemný večer ve vinném sklípku bez nutnosti dlouhé cesty domů, zajistí pro vás Vinný sklep U Konšelů ubytování přímo v Mikulově. Pomohou vám také nalézt ubytování i v průběhu sezóny, kdy bývá s ubytováním často problém.

Ubytování a restaurace v okolí

Apartmán Lípa Mikulov

Apartmán Lípa Mikulov

Mikulov, Jihomoravský kraj
Pension Hana Mikulov

Pension Hana Mikulov

Mikulov, Jihomoravský kraj
Vinařství Orisek

Vinařství Orisek

Mikulov, Jihomoravský kraj