Úvod > Co chcete dělat? > Vinný sklep s penzionem Kozojídky
Ubytování

Vinný sklep s penzionem Kozojídky

Vinný sklep s penzionem Kozojídky se nachází v klidném prostředí vinných sklepů "Pod Kříbem", stojících na okraji obce Kozojídky. Součástí sklepa je penzion, který poskytne komfortní ubytování nejen cyklistům.
Provozovatelem vinného sklepa je zemědělská společnost Rolnická a.s. Hroznová Lhota, která obhospodařuje vinice o rozloze 70 ha ve viničních tratích Pod Radošovem, Vinohrádky a Kopce. Od roku 2018 společnost část své produkce hroznů zpracovává ve svém malém vinařství ve vinném sklepě v Kozojídkách.

V moderních prostorách vinného sklepa pro vás uspořádáme firemní akce, svatby, oslavy či jiná posezení s rodinou a přáteli.

V 1. patře se nachází penzion, čítající čtyři vkusné apartmány s celkovou kapacitou 23 osob. Všechny pokoje jsou nekuřácké, bezplatné připojení k wi-fi je samozřejmostí.

Apartmány jsou vybaveny vlastní kuchyní (lednice, varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovaná konvice, nádobí), televizorem a klimatizací. Každý apartmán má vlastní koupelnu a WC. Ubytování je vhodné pro cyklisty. Prostory pro odložení kol jsou zajištěny. Součástí penzionu je prostorná terasa s posezením a grilem.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí