!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Víkendovka Stvořidla - Zruč
Zážitky

Víkendovka Stvořidla - Zruč

Vydejte se s námi na vodácký víkend za adrenalinem a romantikou. Adrenalinu si užijeme při splouvání 5 km dlouhých peřejí na Stvořidlech v balvanitém údolí, kterým řeka protéká stejnojmennou přírodní rezervací.

Romantická místa a zákoutí si budete moci vychutnávat až téměř do samého konce plavby ve Zruči nad Sázavou.

Plavba probíhá za účasti našich zkušených instruktorů. Veškeré potřebné vybavení k plavbě – polyetylenové kánoe, plovací vesty, pádla a vodotěsné sudy na uložení některých osobních věcí v lodích, jeho přepravu a přepravu osobních zavazadel účastníků během programu zajišťuje Sport-S.

K dispozici účastníkům je další sportovní a tábornické vybavení (volejbalový a fotbalový míč, petanque, frisbee, pivní sety, sekera, pila, společenský stan). Ubytování na tábořištích a v kempech na břehu řeky ve vlastních stanech. Za příplatek ve 2, 3 nebo 4 místných stanech Sport-S, případně i v chatkách. Stravování během plavby vlastní s výjimkou ranního čaje a kávy, kterou na tábořišti připravuje náš doprovod. Během plavby je možné navštívit historické, kulturní a technické památky v okolí.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion a restaurace U řeky

Penzion a restaurace U řeky

Ledeč nad Sázavou, Vysočina
Chalupa pod Melechovem v Meziklasí

Chalupa pod Melechovem v Meziklasí

Dolní Město, Vysočina