Úvod > Co chcete dělat? > Veselý školní autobus – školní výlety na míru
Veselý školní autobus - školní výlety na míru
"> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Zážitky

Veselý školní autobus – školní výlety na míru

Máme pro vás desítky školních výletů a exkurzí po celé České republice! Z nabídky si určitě vyberete.
Záhadný poklad
Tajemná doba alchymie, čar a kouzel. Svůj příběh vám bude vyprávět hradní pán Jan Zajíc na svém hradě. Pomocí kouzelného stroje času se na jeden týden se svojí družinou vrátí na hrad, aby pozval vás malé učence. Co se děje v alchymistické dílně, nebo jaký příběh pro vás má připraven družina pana Jana? Jste zvědaví? Přijeďte a uvidíte.

Země snů – aneb království noční oblohy

Děti, které se přijedou do Země snů podívat, vytvářejí záchranou armádu skřítků, aby vysvobodily princeznu Sněženku, která onemocněla tajnou a velice ošklivou nemocí čaroděje z temného lesa. Děti – skřítci prochází světem fantazie, který samy znají. Jako skřítkové mají velkou moc. Celou cestu se jim čaroděj z temného lesa snaží klást přes cestu překážky a jednou z nich je hledání odpovědí na hádanky zvláštních bytostí, které pomůžou ale i nepomůžou, a děti zažijí cestu plnou dobrodružství a poznání přátel. A jak to dopadne s princeznou Sněženkou?

Princeznin zámek
Pojďte navštívit princeznu na jejím krásném zámku. Ona vás zámkem provede, seznámí vás se svým tatínkem, šaškem, zahradníkem a dvorními dámami. V zahradě zámku potkáte pohádkové bytosti.

K hnízdu orlů, rudé květy a kouzelná moc granátu

Za letních nocí, když ve vsi pod Hazmburkem odtroubil ponocný jedenáctou, vyplula z temných hradních zřícenin postava dívky v bílém. Kráčela opuštěnými nádvořími hradu, žalostně vzdychala. Po každém vzdechu stekla jí z prsou na zem drobná krůpěj krve. Kam dopadla, tam vyrostl rudý, krvavý kvítek. Vyhlídky z hradu a pověsti s ním spojené, doplníme hledáním českého granátu a návštěvou muzea.

Hraničář na řece Labi a co nového v ZOO
Podíváme se na jeden ze šestnácti hradů Českého středohoří, který majestátně stojí na skále nad řekou. Jeho úkolem bylo střežit řeku, aby se po ní do Čech nedostali nepřátelé. Mnoho nového nás čeká v zoo. Také soutěž o cenu.

Plnou parou do historie a na farmu
Stará historická vesnice v klínu kopců se jmenuje Zubrnice. Podíváme se na zdejší nádraží, do vesnické školy, starého obchodu a výlet doplníme návštěvou ekofarmy, kde mají spoustu domácích zvířátek. Také ochutnáme něco dobrého ze zdejšího hospodářství.
 

Provozovatel

VESELÝ ŠKOLNÍ AUTOBUS - CESTOVNÍ AGENTURA

Přemyslova 859
413 01 Roudnice nad Labem
Tel.:
+420 416 830 125
Tel.:
+420 777 613 614
Email:
ca@veselyskolniau...
WWW:
www.veselyskolnia...
WWW:
www.setkanispraho...
GPS:
50,429420 14,262200
 
 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Koruna Roudnice nad Labem

Hotel Koruna Roudnice nad Labem

Roudnice nad Labem, Ústecký kraj
Restaurace a Bar Monaco Roudnice nad Labem

Restaurace a Bar Monaco Roudnice nad Labem

Roudnice nad Labem, Ústecký kraj
Zámecká restaurace Roudnice nad Labem

Zámecká restaurace Roudnice nad Labem

Roudnice nad Labem, Ústecký kraj