Úvod > Co chcete dělat? > Vertigo pole fitness – komplexní cvičení se spoustou zábavy
Životní styl

Vertigo pole fitness – komplexní cvičení se spoustou zábavy

Ve Vertigo pole fitness na Praze 2 se dozvíte co je pole-fitness. Jedná se o velice účinné cvičení, které zapojuje všechny svaly těla a nezřídka potrápí i váš mozek!
Hlavní cvičební pomůckou je tyč. Díky tomuto lehce upravenému známému sportovnímu náčiní zaznamenáte ve velmi krátké době nárůst síly zejména v ramenou a rukou – výchozím prvkem jsou totiž visy a na ně navazující rotace, stoje na rukou, hvězdy, přemety a různé styly šplhu. Pravidelný trénink (alespoň 2x týdně) vám přinese: snížení hmotnosti a vytvarování postavy, nárůst síly, zlepšení stabilizace, posílení hlubokého stabilizačního systému, lepší flexibilitu, vytrvalost, ale i zábavu.

Pestrost tohoto fitness programu nebere hranic, takže budete mít stále motivaci se zlepšovat! Hlavní důraz je kladen na posílení hlubokého stabilizačního systému, strečink a koordinaci – to vše s výhodou uplatníte v jakémkoli jiném sportu. VPF je tedy vhodné zařadit i jako doplněk či zpestření vašeho stávajícího tréninkového programu. Narozdíl od většiny posilovacích strojů VPF program při cvičení neizoluje jednotlivé svalové partie – právě naopak svaly zapojuje současně. S VPF si můžete vybrat aerobní nebo anaerobní intenzitu tréninku v závislosti na vaší aktuální kondici a náladě. Malé tréninkové skupiny (max. 10 osob) zaručují individuální přístup.


Ubytování a restaurace v okolí

Monolok cafe

Monolok cafe

Praha 2, Praha
Restaurant Blue Wagon

Restaurant Blue Wagon

Praha 2, Praha
Restaurace Bruxx

Restaurace Bruxx

Praha 2, Praha