!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Váňův statek v Dubovicích
Životní styl

Váňův statek v Dubovicích

Váňův statek je moderní zařízení postavené ve stylu venkovského rozlehlého statku a nachází se v srdci Vysočiny nedaleko Pelhřimova. Svojí výjimečnou polohou je Váňův statek předurčen nejen pro konání svatebních obřadů a rozmanitých oslav, ale i indoorových a outdoorových aktivit.

V okolí Váňova statku se nachází mnoho zajímavých historických i kulturních památek a dohromady s okolní krajinou je toto místo velmi vhodné  pro milovníky turistiky, cykloturistiky,  nebo pro trávení dovolené i víkendového odpočinku po celý rok.

Váňův statek nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s možností jedné či dvou přistýlek.Celková kapacita s přilehlými vilkami je až 80 lůžek. Pro náročnější klientelu je k dispozici superior apartmán v nadstandartním  provedení. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením,  stylovým – masivním  nábytkem a kompletním dekorativním vybavením. Klid a stylové aranžmá selského statku jsou příslibem spokojeného pobytu.

Restaurace Váňova statku je designově dělená na část selského stavení a část  moderního kavárenského a odpočinkového vzhledu a zaměřuje se na klasickou českou kuchyni. Celková kapacita restaurace je 90 míst k sezení s možností podávání pokrmů grilovaných či možností uspořádání soukromých akcí s grilováním a letní terasou pro 100 osob.

Váňův statek nabízí také vyžití pro víkendové rybáře. U statku se nachází malý rybníček s několika druhy ryb, které zaručeně berou. Personál statku se snaží vyhovět návštěvníkům, kteří si chtějí odpočinout od civilizace a na chvilku se oddat rybaření v krásné přírodě. Připravujeme zbrusu novou dráhu pro čtyřkolky plnou skokánků, zatáček a nezvyklých stoupání či klesání plné adrenalinu.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 9. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí