!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Únikové hry – Upíří hrobka, Doupě neřesti a Mafia
Zážitky

Únikové hry – Upíří hrobka, Doupě neřesti a Mafia

Provozujeme tři únikové hry. První s názvem Upíří hrobka, která se odehrává v podzemní kryptě. Druhá úniková hra se jmenuje Doupě neřesti a pojednává o nevinné dívce která podlehla upírovi a stala se nesmrtelnou. Třetí hra s názvem Mafia je bojem o váš život v podsvětí kde vládne Don Katto.
První s názvem Upíří hrobka. V této hře se ocitnete v kryptě, která je opředena děsivým tajemstvím. Osamělý aristokrat, který zde žil v 19. století za svého života zavraždil mnoho mladých slečen z bohatých rodin. Díky svému šlechtickému původu nebyl nikdy odsouzen. Zasáhla ruka osudu a pomstila se mu věčným posmrtným životem v podobě upíra.

Druhá úniková hra – Doupě neřesti : Nevinná dívka, která nikdy nepodlehla pokušení chtíče jednoho dne potkala muže s ostře řezanými rysy. Tu noc její pokušitel proměnil Biancu ve svou nesmrtelnou partnerku. Máte možnost nahlédnout do jejich doupěte neřesti. Možná se stanete nesmrtelnými i vy.

Třetí únikovou hrou je Mafia. V této místnosti si doslova zahrajete o holý život. Mafiánský boss Don Katto velmi spoléhá na svého přítele Toma Grahama. Měli se spolu setkat u Toma v jeho baru a dořešit obchod, ale Tom již týden na Donovi výzvy neodpovídá. Zjistěte, co se stalo.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí