Úvod > Co chcete dělat? > Usedlost Za Dubem v Peruci
Ubytování

Usedlost Za Dubem v Peruci

Ubytujte se v nově zrekonstruované usedlosti v obci Peruc na Lounsku s kapacitou 11 lůžek. Užívejte si v úžasně položeném místě s bohatou historií a nádhernou přírodou. Usedlost Za Dubem je vhodná pro rodinnou rekreaci, skupiny rodin s dětmi, setkání přátel, kurzy, workshopy i svatby.

Objevte pro sebe a své přátele nadstandardně vybavené stylové ubytování v nově zrekonstruované usedlosti Za Dubem v obci Peruc na Lounsku. Nachází se uprostřed mikroregionu Perucko s polohou ideální pro pěší i cyklistické výlety v krajině prodchnuté historií.

V přízemí se nachází prostorná předsíň, světnice se dvěma lůžky a dvěma rozkládacími jídelními stoly. Další místností je kuchyň plně vybavená nádobím i pro náročnější vaření, horkovzdušnou troubou, mikrovlnou troubou, lednicí s mrazákem a myčkou nádobí. Z kuchyně je možné vyjít na boční terasu. V přízemí perucké usedlosti je k dispozici samostatné WC a koupelna se sprchovým koutem.

V patře je jeden třílůžkový pokoj, jeden čtyřlůžkový pokoj a průchozí místnost se dvěma přistýlkami. K dispozici je také jedna dětská postýlka. Na patře je samostatné WC a koupelna se sprchovým koutem. K dispozici je kuchyňský kout, z něj přístup na velkou terasu.

Celý objekt je vybaven zrestaurovaným stylovým nábytkem a moderními novými spotřebiči. Každé lůžko včetně dětské postýlky má vlastní lůžkoviny, povlečení, prostěradla a chrániče matrací. K dispozici jsou ručníky, osušky, papírové utěrky a toaletní papír.

Ubytování Za Dubem je nekuřácké! Wi-fi je samozřejmostí. Psa lze ubytovat pouze po předchozí dohodě.

V létě naskočte na kolo a vydejte se po cyklostezce, která prochází přímo za domem, nechte se okouzlit krásou Českého středohoří a lužními lesy v meandrech řeky Ohře. V zimě si zabruslíte na rybníčku za humny, můžete vyrazit na běžky nebo navštívit některou ze zajímavostí v blízkém i širokém okolí. Projděte se lesy knížete Oldřicha a objevte kouzlo Perucka. A pak se bavte a odpočívejte Za Dubem!

Provozovatel

Za Dubem

Oldřichova 81
Peruc
439 07 Peruc
Tel.:
+420 777 066 738
Tel.:
+420 415 693 329
Email:
info@peruczadubem.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.peruczadubem.cz
GPS:
50,345344 13,961821
 
Region:
Ústecký kraj
Oblast:
Dolní Poohří
Město:
Peruc
 

Vstupné

Poznámka:

Cena při obsazenosti do 8 osob: 3200/noc/celý objekt (cena platí o prázdninách, svátcích a v období prosinec - březen). Zbytek roku 2800/noc/celý objekt/do 8 osob.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Rodinný pivovar Zichovec

Rodinný pivovar Zichovec

Zichovec, Středočeský kraj
Hotel U Beránků

Hotel U Beránků

Libochovice, Ústecký kraj