Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování U Zlaté Koule v Písku
Ubytování U Zlaté Koule v Písku
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Ubytování U Zlaté Koule v Písku

Ubytování v historickém objektu v bývalém královském městě Písek. Jedná se o dvoulůžkový pokoj v rekonstruovaném historickém objektu, který se stal kulturní památkou. Dům se nachází nedaleko Putimské brány, 130 m od náměstí v oblasti bez automobilového provozu u hradního příkopu.

Vstup do domu a do ubytovacího pokoje je bezbariérový tj. bez schodů. Dvoulůžkový pokoj (21 m2) se nachází v přízemí včetně vlastního příslušenství. Jinak na patře není žádný další obývací prostor. Pokoj je vybaven stylovým nábytkem (dřevo, vestavěná skříň, židle, stůl, komoda, 2 postele). Dále je k dispozici v pokoji kuchyňská linka s nerezovým nádobím, plynový sporák, lednička, rychlovarná konvice. Pokoj je vybaven TV se satelitem. V koupelně nalezneteWC, sprchu, sedací vanu, umyvadlo i vysoušeč vlasů. Pro hosty je k dispozici zdarma bezpečnostní trezor.

Parkování je možné přímo u domu, event. v okruhu maximálně do 50m. Nabízí se zde také možnost využití garáže – 5 min.chůze od domu. Možnost zapůjčení jízdních kol – v Písku je 5 cyklotras v délce cca 200 km, cena za kolo do 50 Kč za den. Byt majitele se nachází v 1. patře.

Zobrazit více

Provozovatel

František Meloun

Hradební II/ 132
397 01 Písek
Tel.:
+420 724 731 068
Email:
uzlatekoule@hrade...
WWW:
www.penziony.cz
GPS:
49,306341 14,146836
 
 

Vstupné

Cena: 250 Kč

Snížená cena: 200 Kč

Rodinné vstupné: 150 Kč

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Biograf v Písku

Hotel Biograf v Písku

Písek, Jihočeský kraj
Apartmány v centru města Písek

Apartmány v centru města Písek

Písek, Jihočeský kraj
Hotel Buly v Písku

Hotel Buly v Písku

Písek, Jihočeský kraj