Úvod > Co chcete dělat? > Vinný sklípek u Ostřížků ve Vrbici
Gurmánská turistika

Vinný sklípek u Ostřížků ve Vrbici

V malebné vinařské obci Vrbice můžete strávit klidnou dovolenou, ideální pro rodiny s dětmi. Nabízíme ubytování pro až 8 osob v celkem 2 pokojích v nově zrekonstruovaném vinném sklípku.
V přízemí budovy vám je k dispozici vinotéka (momentálně cca 100 lahví vína 15ti odrůd) a degustační místnost s krbem, tzv. presúz (lisovna vína), ve které můžete po celý pobyt sami koštovat vína naše i jiných vinařů a při odjezdu je jen zaplatíte a případně i odvezete domů. Po domluvě vám k vínu přichystáme pohoštění z tradičních moravských specialit – uzené, špek, jitrnice, jelítka, tlačenku, domácí škvarkovou pomazánku, dále sýrové, salámové a zeleninové mísy atd., vše podle vašeho přání. Kapacita k sezení u presu z roku 1871 je až 15 osob.

Hostům je k dispozici 6 lůžek + 2 přistýlky (rozkládací pohovka), po domluvě je možno připravit cestovní postýlku. Apartmán je pro pobyt více osob kompletně vybaven, včetně wi-fi připojení.

Pro hosty je k dispozici také terasa s posezením a venkovním grilem. Parkování je zajištěno pro tři automobily. V přízemí sklepa se nachází místnost pro kola a kočárek. Sklep je vhodným startovním bodem pro cyklistickou či vinařskou turistiku.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021