Úvod > Co chcete dělat? > Ubytování v soukromí na Pulčíně
Ubytování

Ubytování v soukromí na Pulčíně

Ubytování v podkroví rodinné dřevěnice pro méně náročné poutníky, avšak s pohodlím a službami které vás určitě zaujmou, leží u Pulčínské stezky na Vsetínsku.

Základní filozofií ubytování je nabídka pro zájemce, kteří nevyžadují prostředí hotelů či apartmánů. Zajištěno je samostatné sociální zařízení (integrované WC a koupelna) s vanou a sprchou. Malým handicapem jsou ostřejší schody do podkroví, což však musí každý zvážit sám.

Kolem roubenky je několik různých možností posezení podle toho, jestli chcete být na sluníčku či ve stínu. Před deštěm se dá schovat ve stylovém zahradním posezení. Z podkroví i ze zahrady je pěkný výhled do údolí a chvíle strávené odpočinkem v těchto místech vám zůstanou dlouho v paměti.

Speciální je nabídka služeb odborné fyzioterapeutky, která vám po namahavém dni pomůže zrelaxovat a odpočinout. Na požádání je možno poskytnout průvodcovskou službu ve skalním městě.

Provozovatel

Hana Navrátilová

Pulčín 30
756 12 Francova Lhota
Tel.:
+420 603 231 996
Tel.:
+420 732 605 036
Email:
leonek@cbox.cz
WWW:
www.pulciny-jinak.cz
GPS:
49,230740 18,079552
 
 

Vstupné

Cena: 350 Kč

Snížená cena: 300 Kč

Poznámka: Zimní sezona - ceny: Ubytování na jednu noc 350,- Kč Ubytování na dvě a více nocí 300,- Kč, Letní sezona - ceny: Ubytování na jednu noc 250,- Kč, Ubytování na dvě a více nocí 200,- Kč, Letní sezóna 1.května - 31.října. Zimní sezóna 1.listopadu - 30.dubna. Slevy: Jedno dítě do tří let zdarma.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 
Pulčínské skály na Valašsku

Pulčínské skály na Valašsku

Francova Lhota, Zlínský kraj
Barevné ledopády Pulčínských skal

Barevné ledopády Pulčínských skal

Francova Lhota, Zlínský kraj
Čertovy skály na Valašsku

Čertovy skály na Valašsku

Lidečko, Zlínský kraj
Naučná stezka Vařákovy paseky

Naučná stezka Vařákovy paseky

Lidečko, Zlínský kraj

Ubytování a restaurace v okolí