!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Selský dvůr u Kájova - ubytování s keramickou dílnou

Selský dvůr u Kájova - ubytování s keramickou dílnou

Ubytování
Rodiné prázdninové apartmány na malém jihočeském statku s celoročním provozem jsou vhodné nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro seniory, či skupiny přátel, kteří dávají přednost aktivnímu odpočinku. Je zde pro vás připravena keramická a výtvarná dílna i malé domácí hospodářství se zvířecími mazlíčky.
Jestliže vám hotely a penziony uprostřed rušných měst připadají poněkud neosobní a drahé, zkuste přijet do Selského dvora v obci Kadné nedaleko Kájova. Vyzkoušejte ubytování uprostřed překrásné čisté přírody jižních Čech, kde se budete cítit jako doma.

Zrekonstruovaný rodinný statek se bachází v malé vsi Kladné u Kájova (asi 4 km západně od Českého Krumlova). Kdispozici jsou vám apartmány, v každém jsou připrveny hračky pro děti do 4 let (kostičky, autíčka, panenka), dospělým je k dispozici obytná kuchyně, přístupná z pavlače s plně vybaveným kuchyňským koutem (varná konev, mikrovlná trouba, kávovar, 2 plotýnkový vařič, lednička
s mrazákem
, nádobí, základní koření a drobnosti jako čaj, káva, cukr, sůl a pepř), rozkládací kanapíčko pro odpolední dřímání a jídelní kout. Nechybí zde ložnice pro 4 osoby s dětskou postýlkou, koupelna se sprchovým koutem, wc a umyvadlem.

Na vyžádání je možné půjčit nočník nebo dětskou vaničku. Dále je zde možnost použití pračky, sušičky, žehličky za drobnou úplatu. K zapůjčení jsou zde také různé hry - například šipky, petangue, kroket a stolní deskové hry.

Na statku můžete také zkusit tvoření v keramické dílničce, která je k dispozici dětem i dospělým. Podle svých potřeb zde najdete celou řadu programů pro jednotlivce i pro kolektivy dětí, dospělých i seniorů, nejen pro začátečníky. V dílničce se nabízí možnost indivudálních kurzů dle zájmu a počtu zůčastněných dle přání, uzpůsobených "na míru".
Celý popis
Naposledy změněno: 3. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Apartmány u zámku Český Krumlov

Apartmány u zámku Český Krumlov

Český Krumlov, Jižní Čechy
Hotel Krčínův dům v Českém Krumlově

Hotel Krčínův dům v Českém Krumlově

Český Krumlov, Jižní Čechy
Restaurace Jakub v Českém Krumlově

Restaurace Jakub v Českém Krumlově

Český Krumlov, Jižní Čechy