Úvod > Co chcete dělat? > U Tří slunečnic – můžete vybírat z nepřeberného množství chutí
Gurmánská turistika

U Tří slunečnic – můžete vybírat z nepřeberného množství chutí

Restaurace nabízí jídla tradiční české (moravské) kuchyně i pochoutky ze všech možných koutů světa. Příjemné posezení, kde společně s kabátem odložíte všechny své starosti a necháte se pozvat na cestu do nitra labužníkovy duše.
Prostory krásného secesního domu z přelomu století jsou uzpůsobeny pro mnohé účely. Celá restaurace je koncipována tak, aby bylo posezení co možná nejvíce odděleno a zároveň nabízelo dostatek komfortu. V zadní části restaurace můžeme vytvořit zcela samostatné a nerušené pohoštění pro 14 osob a prostor přizpůsobit vašim představám. Ideální pro rodinné oslavy, drobné firemní večírky, posezení s přáteli.

V případě většího počtu hostů je k dispozici salónek položený v podzemí budovy, kde budete moci s přáteli naslouchat praskání dřeva v krbu, vychutnávat speciality české kuchyně jako pečená kolena, jitrnice, jelítka, tatarské bifteky, popřípadě jiné speciality na objednávku. V dolním salónu je dostatek místa až pro 30 osob, nic tedy nebrání opravdu příjemným a ničím nerušeným společenským akcím.

V teplých letních dnech je naše posezení rozšířeno o venkovní zahrádku, na čerstvém vzduchu si tak můžete dopřát nejen pořádnou porci chutného jídla, ale také ledové osvěžení v podobě zmrzlinového poháru či lahodného chlazeného moku. Ve stínu bílých slunečníků můžete letně odpočívat a zároveň pozorovat čilý ruch života.
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Magistr v centru Vsetína

Hotel Magistr v centru Vsetína

Vsetín, Zlínský kraj
Horská chata na Vsackém Cábu

Horská chata na Vsackém Cábu

Vsetín, Zlínský kraj
Restaurace Snaha Vsetín

Restaurace Snaha Vsetín

Vsetín, Zlínský kraj
Restaurace Kamenný sklípek Vsetín

Restaurace Kamenný sklípek Vsetín

Vsetín, Zlínský kraj