Úvod > Co chcete dělat? > Túry pro bikery s průvodcem
Túry pro bikery s průvodcem
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Letní sporty

Túry pro bikery s průvodcem

V oblasti Valašska je možné využít nový turistický produkt Valašská Bike tour. Sdružení obcí Valašsko – Horní Vsacko, které tento projekt vytvořilo, nabízí několikadenní putování členitým terénem Valašska na horském kole s průvodcem.

Zájemci mají na výběr pobytové varianty v délce čtyři až sedm dnů. Trasy je možné operativně upravit a ušít program na míru. Ze služeb je zajištěno nocování, polopenze, zapůjčení kola i veškerý související servis.

Produkt je určený nejen pro zkušenější bikery, ale díky systému výběru tras je program připraven i pro úplné bikerské začátečníky. Cyklisté se s průvodcem podívají i na trasy neznačené v mapách a na místa, která je obtížné najít.

Mikroregion Valašsko – Horní Vsacko se nachází na horním toku řeky Vsetínská Bečva na česko-slovenském pomezí. Kraj je známý především díky svému lidovému charakteru a obyvatelům, odjakživa známým jako Valaši. V České republice je region spojován právě s historickou tradicí Valachů, jejichž způsob života byl spojen s pastevectvím ovcí a kladným vztahem k hodnotám přírodního bohatství. I v současnosti se daří region udržovat v duchu historických lidových tradic.

Provozovatel

Sdružení Valašsko-Horní Vsacko

Radniční náměstí 42
756 05 Karolinka
Tel.:
+420 776 297 757
Email:
info@valassko-hor...
Email:
valassko-hornivsa...
WWW:
www.trails.cz
WWW:
www.valassko-horn...
GPS:
49,350802 18,237143
 
 

Časová náročnost

5,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Grandhotel Tatra Velké Karlovice

Grandhotel Tatra Velké Karlovice

Velké Karlovice, Zlínský kraj
Grand Hotel Tatra

Grand Hotel Tatra

Velké Karlovice, Zlínský kraj
Chalupy Pod Horalem

Chalupy Pod Horalem

Velké Karlovice, Zlínský kraj