Úvod > Co chcete dělat? > Turistická karta Opavské Slezsko
Zážitky

Turistická karta Opavské Slezsko

Slevy vstupného do nejrůznějších atraktivit, dezert ke kávě zdarma, česání poníka nebo koníka po projížďce či sáňkování s ním zdarma a spoustu dalších výhod získáte s novou Turistickou kartou Opavské Slezsko.
kartu obdržíte automaticky, ubytujete-li se v některém z partnerských ubytovacích zařízení alespoň na dvě noci, nebo si kartu můžete zakoupit v informačních centrech. Dostupná je i v elektronické podobě, díky níž získáte nejen přehlednou nabídku dostupných služeb a aktivit s bonusem, ale také možnost si je rovnou rezervovat a koupit.

Každý návštěvník, který se v oblasti ubytuje v partnerském ubytovacím zařízení alespoň na 2 noci, dostane kartu zdarma. Tu může následně používat i v elektronické podobě. Díky ní získá nejen přehlednou nabídku dostupných služeb a aktivit v destinaci s určitým bonusem, ale také možnost rovnou si tyto služby rezervovat a koupit. Výrazně se tak například zjednoduší celý proces hledání, vybírání a rezervování vhodných aktivit na rodinném výletě. Karta pojme až 8 osob a může ji využít kdokoli ze skupiny cestovatelů nebo členů rodiny.

Autoři mysleli i na návštěvníky, kteří by výhody karty rádi využili, ale zároveň se nepotřebují v oblasti ubytovat. Ti si mohou kartu zakoupit v turistických informačních centrech. Stačí si vybrat délku její platnosti a začít využívat všech výhod.


Jak karta funguje?

Fyzickou, nebo elektronickou kartou v mobilu se návštěvník jednoduše prokáže u poskytovatele aktivit či služeb, kde dostane slevu na vstup či jiný benefit. Pokud si službu rovnou rezervoval a zaplatil online v rezervačním systému, vstupenka přišla obratem jako QR kód, který stačí na místě už jen ukázat.

Turistická karta Opavské Slezsko nabízí celou řadu skvělých aktivit a atraktivit za zvýhodněnou cenu nebo s nějakým benefitem.
 

Provozovatel

Destinační management Opavské Slezsko

Horní náměstí 69
746 26 Opava
Tel.:
+420 775 305 593
Email:
dm@opavske-slezsk...
WWW:
www.opavskocard.cz
WWW:
https://opavske-s...
GPS:
49,938873 17,902510
 
 

Časová náročnost

0,5 hodiny

 
 
Výstupy na věž Hláska v Opavě

Výstupy na věž Hláska v Opavě

Opava, Moravskoslezský kraj
Hvozdický expres

Hvozdický expres

Opava, Moravskoslezský kraj
Cyklostezka Opava – Otice

Cyklostezka Opava – Otice

Opava, Moravskoslezský kraj
Expozice Opava-Troppau

Expozice Opava-Troppau

Opava, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí