Úvod > Co chcete dělat? > TripGame aneb poznej město jinak

TripGame aneb poznej město jinak

Zážitky
Originální hra městem první svého druhu v Česku. Aktivujte skrytá místa, získejte indicie a vyluštěte konečnou šifru. TripGame vás provede kolem nejzajímavějších míst a zákoutí města. Ideální volba pro akční den s přáteli, nabitý výlet s rodinou či cool dopoledne se spolužáky.
V partě lidí, kterou si zvolíte, půjdete po stopách, jež vás provedou nejen kolem historicky známých míst města. Zde na vás čekají zapeklité úkoly i logické hádanky. Mohou se jí účastnit skupiny po 2–5 osobách. Každá skupina si díky aktivaci kódu nahraje do telefonu kompletní aplikaci ke hře (ke hře v terénu není potřeba internet v telefonu). Aktivovaná aplikace má 12hodinový časový limit. Hru tedy lze rozložit na celý den, ale také jen na jedno dopoledne. Úkol je jediný, objevit všechna skrytá místa ve městě, aktivovat je přes aplikaci v telefonu, odpovědět na získané otázky a rozluštit konečnou šifru.

Hra je realizována v celém historickém centru města. Jít můžete s jinou skupinou dohromady, ale i samostatně. Více verzí hry zajistí, že skupiny nebudou mít na stejných místech stejné otázky. Aktivity je možné se zúčastnit v kterýkoli čas a v kteroukoli dobu.
Celý popis
Naposledy změněno: 9. 10. 2019