Úvod > Co chcete dělat? > Tree house Hrusice
Ubytování

Tree house Hrusice

V obci Hrusice nedaleko Říčan stojí ukrytá v korunách stromů prosklená chatka. Její okolí tvoří les a pastviny, na které se pasou ovce. Jednoduché ubytování poskytuje dokonalý zážitek milovníkům přírody.
Z tohoto proskleného domu na stromě budete mít úchvatný výhled na celé okolí a především ovečky, které se tu pasou. Zároveň, právě díky prosklení, získáte bezprostřední kontakt s celou krajinou. Žádný luxus se zde ale nekoná – v chatě najdete jen dvě křesla a postel. K dispozici je ještě malý krb. Ovšem, treehouse není izolovaný, takže ve chvíli, kdy vyhasne oheň v krbu, může být vevnitř skoro stejná zima jako venku. Ubytovat se zde mohou až 4 osoby, s sebou si však musí přinést vlastní spacák.

Stromová chata byla postavena svépomocí a financována vlastními prostředky. Objekt se nachází na soukromém pozemku (pastvě pro ovce)u středočeských Hrusic. Jedná se o dvě dřevěné platformy, které jsou zavěšeny nezávisle na sobě. Strop nese svěšený dřevěný prstenec na kterém je zavěšený transparentní plášť. Druhý vodící prstenec je připevněn k podlaze. Do objektu se vstupuje po padacích schodech.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Skleněný dům na stromě v Hrusicích

Skleněný dům na stromě v Hrusicích

Hrusice, Střední Čechy
Harmony resort Javorník

Harmony resort Javorník

Čtyřkoly, Střední Čechy
Marmelády Šafránka

Marmelády Šafránka

Čerčany, Střední Čechy