Úvod > Co chcete dělat? > Travel hostel v Českém Krumlově
Travel hostel v Českém Krumlově
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Gurmánská turistika

Travel hostel v Českém Krumlově

Restaurace Travel hostel nabízí poctivou českou kuchyni, vynikající pivo, dobrou kávu a příjemné posezení. U krbu či na venkovní terase, v klidném zákoutí přímo v centru města. Ubytovat se lze v privátních i společných pokojích.
Restaurace Travel hostel nabízí poctivou českou kuchyni, vynikající pivo, dobrou kávu a příjemné posezení u krbu či na venkovní terase, v klidném zákoutí přímo v centru Českého Krumlova. V restauraci večer často hraje živá hudba a dvůr je za letního odpoledne příjemným místem pro posezení se skleničkou nápoje.

Hostel nabízí ubytování v historickém domě ze 13. století, který se nachází jen několik málo metrů od hlavního náměstí v centru města Český Krumlov. Ubytovat se lze na privatních dvoulůžkových pokojích i ve společných vícelůžkových pokojích. V ceně ubytování je povlečení, uzamykatelné skříňky, sprchy a WIFI připojení. Za poplatek vám zde vyperou oblečení. Pro všechny klienty je přístupná společná kuchyňka, balkon a posezení na terase s romantickým výhledem na zámek.

Provozovatel

Travel hostel

Soukenická 43
381 01 Český Krumlov
Tel.:
+420 777 723 244
Email:
reception@travelh...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.trave...
GPS:
48,811363 14,314112
 
 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Residence Muzeum vltavínů

Residence Muzeum vltavínů

Český Krumlov, Jihočeský kraj
Cikánská jizba v Českém Krumlově

Cikánská jizba v Českém Krumlově

Český Krumlov, Jihočeský kraj