Úvod > Co chcete dělat? > Trailpark Plešivec
Letní sporty

Trailpark Plešivec

Trailpark na Plešivci je zvybudovaný pod taktovkou trojnásobného mistra světa ve fourcrossu Michala Prokopa. Obsluhuje jej lanovka a nabízí flow traily všech obtížností, vhodné pro každého – od začátečníka až po toho nejzkušenějšího jezdce.
První etapa Trailparku, od léta 2020, nabízí 1x modrý, 1x červený a 2x černý trail o celkové délce 10 kilometrů. V plánu je co nejdříve dobudování několika dalších trailů a vytvoření komplexní sítě stezek všech typů s řadou atrakcí a celkovou délkou několika desítek kilometrů.

Modrý trail
Mírně klesající trail lehké obtížnosti, ideální pro začátečníky i rodiny s dětmi. Upravený flowtrail, hravě houpavý a klesající trail lehké obtížnosti. Obsahuje množství terénních vln a klopených zatáček a je oblíben jezdci všech úrovní od mírně pokročilých až po zkušené milovníky trailů. Délka 3630m & převýšení 226m.
 
Červený trail
Středně obtížný trail určený cyklistům, kteří mají již zkušenosti s jízdou v terénu. Hravě houpavý trail s přírodním povrchem plný boulí, klopenek a menších skoků, okořeněný technickými prvky z kamenů. Trail pro mírně pokročilé až zkušené bikery. Délka 2600m & převýšení 226m.
 
Černý & Černý Extreme trail
Traily těžké obtížnosti vhodné pouze pro technicky velmi vyspělé bikery s vysokou úrovní dovedností v ovládání kola. Traily s přírodním povrchem v prudkém svahu s vysoce technickým a extrémně náročným terénem. Některé části trailů obsahují nestabilní terén, menší dropy, prudká kamenitá klesání a jízdu po odkloněném svahu. Délka 1150 m a převýšení 291 m, resp. délka 2000m a převýšení 228 m.
Zobrazit více

Krušné hory a Plešivec

Po trailech přes hory 2021 - Plešivec

Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí