Úvod > Co chcete dělat? > Netradiční a adrenalinové zážitky s Adrop
Zážitky

Netradiční a adrenalinové zážitky s Adrop

Zážitková agentura Adrop se od roku 2005 zabývá prodejem zážitků a zážitkových dárků. V nabídce naleznete přes 200 zážitků, vybírat však můžete také ze žebříčku top zážitků, které pro vás agentura s ohledem na 8 let zkušeností připravila.
Jízda Hummerem je od samého začátku agentury Adrop nejprodávanější zážitek. V nabídce se nejprve objevilo řízení Hummera H2 v Praze. Obrovská poptávka po Hummeru H1 na sebe dlouho nedalo čekat a po roce agentura tuto legendu mezi Hummery zařadila do nabídky v Praze i Olomouci. V roce 2012 přibyl i nejmladší z rodiny hummerů H3 s řízením poblíž Kladna.

Škola smyku – druhým nejprodávanějším zážitkem je škola smyku nebo-li kurz bezpečné jízdy. V současné době škola smyku probíhá v lokalitách Most, Vysoké Mýto a Sosnová u České Lípy. Poslední dobou obrovskou popularitu zaznamenává škola smyku s odpočtem bodů pro hříšníky z řad řidičů.

Bungee jumping je snad nejznámější adrenalinový sport na Světě. V minulých letech mírný útlum této adrenalinové aktivity vyvažuje v poslední době naprostý boom, který řadí bungee jumping mezi nejprodávanější zážitek. Bungee jumping můžete zkusit v lokalitách Chomutov, Zvíko nebo Brno.

Pilotem na zkoušku – plno dobrodruhů láká pilotovat letadlo, alespoň jako krátkou ochutnávku. Není divu, že je tento zážitek nebývale populární. V současné se s řízením letadal můžete seznámit v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň a Beroun.

Velmi oblíbené lety větroněm nabízí agentura Adrop v lokalitách Mladá Boleslav, Zbraslavice, Hodkovice nad Mohelkou, Vyškov, Šumperk a Zábřeh.

Flyboarding je úplně nová adrenalinová aktivita na vodě. Vznášení se nad hladinou až do výšky 9 metrů láká snad každého. Flyboarding vyniká svojí intuitivností a po pěti minutách létá každý začátečník. Flyboarding si můžete vyzkoušet v lokalitě Praha – Vrané nad Vltavou.

Dále agentura nabízí například jízdu v tanku, rallye, lety balónem a tandemové seskoky, aktivity spojené s vojenstvím (SWAT, BVP, Army drill, Airsoft...atp.), plavby lodí, jachting, potápění, nejrůznější kurzy a také relaxační programy a pobyty.

Provozovatel

Adrop.cz

Na Rybníčku 387/6
460 02 Liberec
Tel.:
+420 731 203 000
Email:
info@adrop.cz
WWW:
www.adrop.cz
GPS:
50,766028 15,051787
 
Region:
Liberecký kraj
Oblast:
Jizerské hory
Město:
Liberec
 

Časová náročnost

2,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Plaudit Vzducholoď

Restaurace Plaudit Vzducholoď

Liberec, Liberecký kraj
Restaurace Puor Plaudit

Restaurace Puor Plaudit

Liberec, Liberecký kraj
Liberecké Vokno

Liberecké Vokno

Liberec, Liberecký kraj
Catfé Kočičárna v Liberci

Catfé Kočičárna v Liberci

Liberec, Liberecký kraj