ÚvodCo chcete dělat?ZážitkyNetradiční a adrenalinové zážitky s Adrop
Jizda-hummerem
Zážitky

Netradiční a adrenalinové zážitky s Adrop

Zážitková agentura Adrop se od roku 2005 zabývá prodejem zážitků a zážitkových dárků. V nabídce naleznete přes 200 zážitků, vybírat však můžete také ze žebříčku top zážitků, které pro vás agentura s ohledem na 8 let zkušeností připravila.
Jízda Hummerem je od samého začátku agentury Adrop nejprodávanější zážitek. V nabídce se nejprve objevilo řízení Hummera H2 v Praze. Obrovská poptávka po Hummeru H1 na sebe dlouho nedalo čekat a po roce agentura tuto legendu mezi Hummery zařadila do nabídky v Praze i Olomouci. V roce 2012 přibyl i nejmladší z rodiny hummerů H3 s řízením poblíž Kladna.

Škola smyku – druhým nejprodávanějším zážitkem je škola smyku nebo-li kurz bezpečné jízdy. V současné době škola smyku probíhá v lokalitách Most, Vysoké Mýto a Sosnová u České Lípy. Poslední dobou obrovskou popularitu zaznamenává škola smyku s odpočtem bodů pro hříšníky z řad řidičů.

Bungee jumping je snad nejznámější adrenalinový sport na Světě. V minulých letech mírný útlum této adrenalinové aktivity vyvažuje v poslední době naprostý boom, který řadí bungee jumping mezi nejprodávanější zážitek. Bungee jumping můžete zkusit v lokalitách Chomutov, Zvíko nebo Brno.

Pilotem na zkoušku – plno dobrodruhů láká pilotovat letadlo, alespoň jako krátkou ochutnávku. Není divu, že je tento zážitek nebývale populární. V současné se s řízením letadal můžete seznámit v lokalitách Praha, Brno, Ostrava, Plzeň a Beroun.

Velmi oblíbené lety větroněm nabízí agentura Adrop v lokalitách Mladá Boleslav, Zbraslavice, Hodkovice nad Mohelkou, Vyškov, Šumperk a Zábřeh.

Flyboarding je úplně nová adrenalinová aktivita na vodě. Vznášení se nad hladinou až do výšky 9 metrů láká snad každého. Flyboarding vyniká svojí intuitivností a po pěti minutách létá každý začátečník. Flyboarding si můžete vyzkoušet v lokalitě Praha – Vrané nad Vltavou.

Dále agentura nabízí například jízdu v tanku, rallye, lety balónem a tandemové seskoky, aktivity spojené s vojenstvím (SWAT, BVP, Army drill, Airsoft...atp.), plavby lodí, jachting, potápění, nejrůznější kurzy a také relaxační programy a pobyty.

Provozovatel

Adrop.cz

Na Rybníčku 387/6
460 02 Liberec
Tel.:
+420 731 203 000
Email:
info@adrop.cz
WWW:
www.adrop.cz
GPS:
50,766028 15,051787
 
Region:
Liberecký kraj
Oblast:
Jizerské hory
Město:
Liberec
Tipy na výlet:
Liberec a okolí
 

Časová náročnost

2,5 hodiny

 
 

Aktuality

Den pro seniory v Zoo Liberec 2024

Tradiční aktivita pro starší návštěvníky, kdy mají snížené vstupné a navíc mohou využít nabídky komentované prohlídky zoologické zahrady s průvodcem.
Liberec, Liberecký kraj

Den zvířat v liberecké zoo 2024

Mezinárodní den zvířat téměř celý svět slaví 4. října, na svátek sv. Františka z Assisi. Ten je považován za ochránce a patrona všech zvířat. V liberecké zoo si tento den připomenou v sobotu 5. října.
Liberec, Liberecký kraj

Strašidelná zoo Liberec 2024

Nezapomeňte si udělat čas a přijít 26. nebo 27. října 2024 v době od 18.00 do 20.00 do zoo (areál se uzavírá ve 21.00). Opět je pro zájemce připravena Strašidelná zoo! Tato již tradiční večerní akce s tajuplnou a strašidelnou atmosférou bude i letos stát za to.
Liberec, Liberecký kraj

Víkend Křišťálového údolí 2024

Návštěvníky přivítají muzea, kostely, skláři a další tvůrci v Libereckém kraji. Předvedou jim svou mistrovskou práci a někteří jim také umožní si ji vyzkoušet. V pořadí 5. ročník Víkendu Křišťálového údolí se letos propojí se známým open air festivalem skla a světla LUSTRFEST v Kamenickém Šenově.
Liberec, Liberecký kraj

Maker Faire Liberec – přehlídka inovátorů a vynálezců

Celosvětová přehlídka kreativity, tvořivosti a inovací přichází i do Liberce! Vyzkoušejte, poznejte a osahejte si nevšední projekty a experimenty z oblastí nových technologií, řemesel, 3D tisku, ale i vyšívání, elektroniky, designu, dronů, modelářství a mnoho dalších.
Liberec, Liberecký kraj

Tomáš Spevák

Prolínání nesourodých světů, záznam různých skutečností, záblesky zpřeházených vzpomínek skládá autor do zdánlivě chaotického celku. Obrazy s výraznou dynamickou kompozicí, podivně znepokojivou atmosférou, to je tvorba Tomáše Speváka. Přijďte se podívat na příběhy plné emocí a představivosti.
Liberec, Liberecký kraj

Vesmírná zmrzlina – Den dětí v iQlandii

Léto už pomaličku klepe na dveře a s ním přichází mnohdy i vyčerpávající vedra. Přijďte se k nám proto zchladit a ochutnejte naší jedinečnou vesmírnou zmrzlinu vyrobenou za pomoci kapalného dusíku!
Liberec, Liberecký kraj

Jahodová neděle

Tradiční trh s jahodami a výrobky z nich.
Liberec, Liberecký kraj

Urban Jump Aréna

Trampolínový park v centru Liberce.
Liberec, Liberecký kraj

Babylonské wellness centrum – relaxace pro tělo i duši

Potěšte své smysly a uvolněte se v jedinečném luxusním wellness centru. Rozmanité procedury aktivují všechny smysly a důkladně prohřejí vaše tělo.
Liberec, Liberecký kraj

Eli Gallery v Liberci – prodejní galerie v domě Bořka Šípka

Eli Gallery je srdce v centru Liberce, které tepe pro umění. Prodejní galerie vystavuje umělce zvučných jmen, ale i začínající tvůrce. Spojuje lidi dohromady a dává prostor k předávání autentických zkušeností.
Liberec, Liberecký kraj

Saunování v saunovém světě Saunia Forum Liberec

Saunia je se svými mnoha pobočkami jedničkou mezi saunovými světy v ČR. Je unikátní svým umístěním v obchodních centrech, takže disponuje skvělou dopravní dostupností. V ceně vstupu je osuška a prostěradlo, takže rozhodnout se pro návštěvu můžete skutečně kdykoli. Vstup je časově neomezený.
Liberec, Liberecký kraj

Via Czechia – dálkové stezky napříč Českem

Stezky Via Czechia představují ucelený, důkladně zmapovaný a podrobně popsaný systém nejdelších turistických a poutních dálkových tras v České republice. Stezky propojují krajní body ČR a vedou napříč zemí, středem, pohraničím i po historických hranicích.
Liberec, Liberecký kraj

Šolcův dům v Liberci

Šolcův dům je jedna ze zachovaných památek lidové architektury přímo v centru Liberce.
Liberec, Liberecký kraj

Segway v Liberci a Českém ráji

Využijte naši půjčovnu vozítek segway a nechte se unést novou dimenzí jízdy. Nic nebylo nikdy jednodušší!
Liberec, Liberecký kraj

Labyrint – největší zrcadlové bludiště v Evropě v prostorách Centra Babylon

Navštivte unikátní zrcadlový labyrint! Největší stacionární zrcadlové bludiště na kontinentě vybavené 120 velkoplošnými zrcadly rozmístěnými po chodbách, jejichž délka dosahuje 200 metrů.
Liberec, Liberecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Plaudit Vzducholoď

Podkrovní restaurace Vzducholoď se nachází v objektu bývalé textilní továrny, stejně jako PUOR Plaudit. Vzducholoď vychází vstříc hlavně rodinám s dětmi. Pro děti jsou připravena speciální menu a mohou si také zkrátit čekání na jídlo hrou v dětském koutku.
Liberec, Liberecký kraj

Restaurace Puor Plaudit

Objekt bývalé textilní továrny v dolním centru Liberce, který byl citlivě přestavěn na moderní restauraci. Moderní evropská restaurace a pizzerie nabízející nejlepší tankovou plzeň v Liberci a možnost ochutnání čepovaných piv na dvou barech.
Liberec, Liberecký kraj

Catfé Kočičárna v Liberci

Catfé Kočičárna je první liberecká kočičí kavárna, která se nachází hned v centru města. Pyšní se útulným prostředím a příjemnou atmosférou. Vstup se mají však pouze dospělí a mladiství nad 15 let.
Liberec, Liberecký kraj

Liberecké Vokno

Legendární bar, ve kterém ochutnáte kvalitní pivo. Zavítejte tam.
Liberec, Liberecký kraj

Bylo, nebylo koktejl bar

V Liberci otevřel nový koktejlový bar Bylo, nebylo. Inspiraci našel ve filmovém světě, můžete zde ochutnat koktejly s názvy Americká krása, Milionář z chatrče či Tenkrát na západě.
Liberec, Liberecký kraj

Pytloun Grand Hotel Imperial Liberec

Dopřejte si luxusní ubytování a delikátní kuchyni v hotelu, který je svým pojetím evropským unikátem. Designové pokoje jsou dílem předních architektů a nabízejí jedinečný zážitek – celý hotel je galerií soudobého interiérového designu.
Liberec, Liberecký kraj

Bistro Široká v Liberci

Chutné jídlo, výborná káva, fantastické nápoje, jedinečná atmosféra. To vše nabízí Bistro Café Široká v Liberci.
Liberec, Liberecký kraj

Restaurace Potrefená husa Liberec

Restaurace Potrefená husa v Liberci se nachází v samém srdci města na kraji pěší zóny a je ideálním místem pro pracovní oběd i pro setkání s přáteli u kvalitního piva a dobrého jídla.
Liberec, Liberecký kraj