Úvod > Co chcete dělat? > Titania Lux – výroba tradičních českých křišťálových lustrů
Zážitky

Titania Lux – výroba tradičních českých křišťálových lustrů

Ryze česká rodinná firma Titania Lux se sídlem v Železném Brodě, městě s tradiční sklářskou výrobou, vyrábí tradiční klasické české křišťálové lustry. Zabýváme se také výrobou bytových interiérových svítidel a svítidel na zakázku. Nabízí také demontáž, montáž, čištění a repas starých lustrů.
Titania Lux vyrábí bytové a interiérové lustry a lampy pro zákazníky jak v České republice, tak i Evropě, Rusku a dalších zemí. Křišťálové lustry dodává standardní dle vlastního katalogu, ale i atypické, podle přání zákazníka. Zajišťuje i kompletní dodávky od návrhu (obvykle ve spolupráci nebo přímo dle návrhu architekta nebo investora) přes výrobu, montáž, instalaci a předání.

Nosná konstrukce lustrů v mnoha variantách je zajišťována vlastní výrobou. Pro křišťálové lustry se používají ověsy z českého křišťálu absolutní světové špičky, firmy Preciosa Kamenický Šenov a také rakouského výrobce s českými kořeny firmu Swarovski (30% olovnatý křišťál – více známá ve světě šperků), až po bezolovnatý křišťál. Ať již hledáte moderní křišťálové lustry nebo tradiční lustry do obývacího pokoje, hotelu, nebo reprezentativního sídla, v Titania Luxu vaší představu splní za dostupné ceny.


Proč lustry Titania Lux?

Titania Lux je menší rodinná firma a díky tomu umí vyrobit lustr mnohem flexibilněji než velké firmy. Je na trhu déle než 15 let, kořeny sahají ještě dále a proto mají bohaté zkušenosti. Firma využívá služby vlastního designera a jsou schopni vytvořit vizualizaci svítidla na základě vaší skici, nebo představy.

Provozovatel

Titania Lux, s.r.o.

Masarykova 468
468 22 Železný Brod
Tel.:
+420 777 614 978
Email:
info@titanialux.cz
WWW:
https://eshop.tit...
GPS:
50,639735 15,258754
 
 

Časová náročnost

0,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Neco v Malé Skále

Penzion Neco v Malé Skále

Malá Skála, Liberecký kraj
Restaurace pod Pantheonem

Restaurace pod Pantheonem

Malá Skála, Liberecký kraj
Hostinec U Boučků

Hostinec U Boučků

Malá Skála, Liberecký kraj