Úvod > Co chcete dělat? > The Pub Plzeň – vyzkoušejte dosud nepoznanou zábavu
The Pub Plzeň - vyzkoušejte dosud nepoznanou zábavu
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Zážitky

The Pub Plzeň – vyzkoušejte dosud nepoznanou zábavu

Zábava spojená se špičkovým nepasterizovaným pivem Pilsner Urquell, které si načepujete sami.

Mezi jedinečnosti této provozovny patří netradiční kavárna s bohatým sortimentem s sebou, pivní salonek pro 25 osob se samoobslužným čepováním výtečného nepasterizovaného piva, kde můžete uspořádat tu nejlepší soukromou párty se svými kamarády, spolužáky či kolegy z práce, a skutečně dlouhý bar s širokou nabídkou skvělých drinků!

The PUB Plzeň II je druhou provozovnou, která je řízena přímo centrálou řetězce The PUB. Druhý značkový pivní bar The PUB v západočeské metropoli nabídne především větší kapacitu a unikátní nekuřácké prostředí, které v Plzni milovníkům špičkového nepasterizovaného piva doposud chybělo. A nejen jim. Naše prostředí je ideální pro všechny, kteří preferují čistý vzduch a oblečení, které druhý den ráno nemusíte vyvětrat.

V restauraci najdete celkem 13 různě velkých stolů se samoobslužnými výčepy, z nichž tři jsou umístěny v takzvaném pivním salonku, který je ideálním místem pro večírky větších skupin, ať už se bude jednat o firemní prezentaci, vánoční večírek, třídní sraz nebo rodinnou oslavu. Pivní salonek je vybaven audiovizuální technikou, kterou lze na přání rozšířit o další zařízení. V prostorách restaurace najdete ještě druhý salonek, který těsně sousedí s pivním salonkem a oba dva je možné zarezervovat najednou, či každý zvlášť. To umožňuje uspořádání velkolepé soukromé akce pro skupiny od 20 až do 40 hostů. Pro větší firemní a soukromé akce je možné zarezervovat celou restauraci s kapacitou více než 160 osob.

V hlavních prostorách najdete dalších 10 stolů s kapacitou až 90 míst. V těchto prostorách se nachází i dvě velkoplošné projekce, které přímo vybízí ke sledování nejen oblíbených pivních soutěží, ale i vybraných významných sportovních či hudebních přenosů.

V tankovně, která je prosklená hned ze dvou stran, můžete obdivovat  tři  pivní  tanky  o celkové kapacitě 6000 piv a malou část výjimečné technologie.

Dvanáctimetrový bar se třemi LCD obrazovkami je ideálním místem pro sledování vašich oblíbených sportovních nebo hudebních pořadů.

Naši kuchaři pro Vás bez problémů rádi připraví studený i teplý raut nebo splní jakékoliv vaše gurmánské přání. Přes obědy nabízíme i velmi výhodná polední menu.

Dostanete se k nám třeba tramvají č. 1 nebo č. 2 – zastávka náměstí Republiky. Parkovat lze buď přímo na náměstí Republiky nebo v přilehlých ulicích.
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace U Salzmannů v Plzni

Restaurace U Salzmannů v Plzni

Plzeň, Plzeňský kraj
Kolombina

Kolombina

Plzeň, Plzeňský kraj
Restaurace Lékárna

Restaurace Lékárna

Plzeň, Plzeňský kraj
Restaurace U Mansfelda

Restaurace U Mansfelda

Plzeň, Plzeňský kraj