Úvod > Co chcete dělat? > The Grillhouse Restaurant Sušice

The Grillhouse Restaurant Sušice

Gurmánská turistika
Specializací restaurace jsou pokrmy připravované na grilu. Dbáme na kvalitu používaných surovin a snažíme se je odebírat v maximální možné míře od lokálních dodavatelů, kteří upřednostňují kvalitu nad kvantitou.

Specializujeme se na pokrmy připravované na grilu a dbáme na používání kvalitních surovin. Naším cílem je nabídnout kompletní servis – od kvalitní obsluhy a dobrého jídla po velmi příjemné prostředí.

Rezervace stolů je možné provádět telefonicky na +420 702 123 405.

Abyste na talíř dostali co nejchutnější jídlo, snažíme se odebírat hlavně kvalitní a pokud možno také lokální suroviny, obzvláště maso. Celý koncept se bude točit kolem dobrot připravovaných na lávovém grilu a časem i na otevřeném ohni. Bude pro nás velmi důležité, aby zvířata, z jejichž masa budeme dobroty připravovat, byla chována v přirozených podmínkách a docházelo k pokud možno co nejméně stresové porážce. Tyto faktory velice ovlivňují kvalitu masa. Nejde však jen o kvalitu samotného masa, ale také o respekt k samotnému zvířeti. Pro hovězí maso je velice důležité, aby nějaký čas zrálo a díky tomu dostalo potřebnou kvalitu. Nezaměřujeme se však pouze na kvalitu hovězího masa. Pečlivě vybíráme i vepřové a jehněčí maso. Tato masa budou také důležitou součástí našeho menu. V letní sezóně bude k dispozici lokální zelenina, abychom byli schopni dodat opravdu čerstvé a chutné saláty nebo grilovanou zeleninu.

Vzhledem k tomu, že pracujeme s kvalitními surovinami a tedy podáváme kvalitní jídlo, je důležité jej podpořit například kvalitním a chutným aperitivem nebo digestivem. V tomto směru se zaměřujeme spíše na méně známe druhy alkoholu, ovšem velice kvalitní. Můžeme s klidným svědomým říci, že Vás po něm jistě nebude bolet hlava :)V naší nabídce najdete poměrně širokou nabídku obzvláště rumu a whisky. Nenabízíme ty nejpopulárnější rumy nebo whisky, které najdete ve velkém množství restaurací a barů, ale snažíme se nabídnout jiné alternativy, které jsou chuťově podobné. Náš obsluhující personál Vám velice rád poradí, který alkohol vyzkoušet. Na své si přijdou i milovníci cognacu, dobré tequily nebo vodky.

Kromě kvalitních destilátů máme v nabídce i velmi dobré nealkoholické nápoje v podobě domácích moštů a šťáv. V nabídce máme například ovocné mošty v bio kvalitě z jižní moravy. Pokud máte rádi čaje, také si přijdete na své, neboť ani v tomto ohledu nic nepodceňujeme a nabízíme výborné čaje. Káva je další významnou kapitolou a jsme rádi, že pro nás budou kávu připravovat baristi kavárny The Coffeehouse, která si již své jméno v Sušici udělala.
 

 

Celý popis
Naposledy změněno: 6. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí