Úvod > Co chcete dělat? > Thai Sun Praha

Thai Sun Praha

Lázně a wellness
Přijďte si odpočinout a načerpat blahodárnou energii do nově otevřeného masážního salonu v srdci Prahy. Nechte své myšlenky volně plynout za doprovodu příjemné hudby a vyzkoušejte tradiční thajské masáže.
Vyzkoušejte tradiční thajské masáže v prostředí navozující domácí pohodu s nádechem exotiky, provoněné orientálními vůněmi. Na návštěvu vás zvou thajské diplomované masérky společnosti Thai Sun, vyškolené v nejproslulejším buddhistickém chrámu Wat Po.  

Tradiční thajská masáž je prastaré léčitelské umění, které představuje jedinečný systém technik - jako "aplikovaná hatha jóga" či populární název "jóga pro líné". Tradiční thajská masáž nespočívá jen v působení síly na tlakové body, ale také v uvolnění svalů, kloubů, šlach, chodidel a natažení páteře.  

Prostředky práce s tělem této unikátní relaxační masáže jsou akupresura a jóga. Její obrovská výhoda spočívá v uceleném způsobu léčby. Otevřením a pročištěním energetických drah a center se dosáhne nejen toho, že pohyb, který nám dělal velké problémy, se pro nás stane snadno proveditelným, neboť vše souvisí se vším, začne se lepšit i celkové zdraví.

Mačkáním tlakových bodů se posílí činnost vnitřních orgánů, a tím se zvýší i naše odolnost v celkovém slova smyslu. Následně se dostaví úžasná rehabilitace a regenerace organismu - odstranění bolesti zad a svalstva, následků stresu, psychosomatických onemocnění, zlepšení krevního oběhu apod.
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 10. 2019
11.5.
30.10.
Karta Y

Karta Y

Praha 1, Praha
13.6.
14.6.
Health Coaching

Health Coaching

Praha 1, Praha
11.9.
13.9.
Horečka sobotní noci

Horečka sobotní noci

Praha, Praha
30.10.
1.11.
Pomáda

Pomáda

Praha, Praha