Úvod > Co chcete dělat? > Technotrasa Card
Technotrasa Card
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Zážitky

Technotrasa Card

Technotrasa Card je tady! Cestujte po Technotrase, sbírejte body a vyměňujte je za parádní odměny! Technotrasa Card vás navíc zařadí do každoročního TechnoLosování o skvělé ceny. Kartu obdržíte zdarma na výdejních místech.
Jak by se vám líbilo, kdybyste za výlety plné nezapomenutelných zážitků, které s rodinou podniknete, dostávali navíc ještě i stylové dárky? To nezní špatně, viďte? Na Technotrase v Moravskoslezském kraji si vás budou takto hýčkat!

S kartou Technotrasa Card totiž získáte za každou z placených zážitkových aktivit na Technotrase různý počet TechnoBodů. Za každou návštěvu placených zážitkových aktivit Technotrasy získají výletníci body, které pak vymění za dárky, jako jsou piknikové deky, softshellové bundy, stylová trička, náušnice nebo třeba plecháčky. Drobnější dárky si mohou vyzvednout přímo u jednotlivých provozovatelů atraktivit, hodnotnější ceny v kanceláři krajské destinační společnosti Moravian-Silesian Tourism v Dolních Vítkovicích. Držitelé karty se navíc budou moci zúčastnit podzimního slosování o hodnotné ceny.

Technotrasa se navíc letos rozrostla o další „zastávky“! Navštívit můžete již 31 míst a užít si bez mála 50 skvělých aktivit! Naplánujte si svůj výlet ve zbrusu novém kalendáři hned teď!
 

Pořiďte si vaši Technotrasu Card

na libovolném výdejním místě, tedy zastávkách Technotrasy. Karta vám bude vydána zcela zdarma.
 

Aktivujte si ji

sami nebo vám s tím rádi pomohou na libovolném výdejním místě.
 

Sbírejte Technobody

za každou z placených zážitkových aktivit, kterou uskutečníte na Technotrase. Body na kartu vám načtou přímo na místě buď čtečkou QR kódů, nebo chytrým telefonem. 
 

Vybírejte odměny

od drobných suvenýrů přes originální náušnice a krásná trička až po parádní softshellové bundy! Odměny vám vydají buď přímo provozovatelé aktivit na Technotrase na základě aktuálního stavu TechnoBodů na vaší kartě, nebo se na vyzvednutí dárku domluvíte s krajskou destinačkou prostřednictvím emailové adresy technotrasa@mstourism.cz. Ale pozor! Mějte na paměti, že zásoba dárků je omezená! Tak neváhejte a začněte sbírat co nejdřív!

S Technotrasou Card navíc budete zařazeni do každoročního TechnoLosování o skvělé ceny!

Provozovatel

Moravian-Silesian Tourism, s.r.o.

Vítkovická 3335
702 00 Ostrava
Email:
technotrasa@mstou...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://technotra...
WWW:
https://severnimo...
GPS:
49,822508 18,278607
 
 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Cokafe Dolní Vítkovice

Cokafe Dolní Vítkovice

Ostrava, Moravskoslezský kraj
Kavárna Starbucks v Ostravě

Kavárna Starbucks v Ostravě

Ostrava, Moravskoslezský kraj
Hotel Veronika Ostrava – Vítkovice

Hotel Veronika Ostrava – Vítkovice

Ostrava, Moravskoslezský kraj
Imperial Hotel Ostrava

Imperial Hotel Ostrava

Ostrava, Moravskoslezský kraj