Úvod > Co chcete dělat? > Tank Power – nevšední zážitek ve vojenském stylu
Letní sporty

Tank Power – nevšední zážitek ve vojenském stylu

Chcete uspořádat nezapomenutelný zážitek pro skupinu rodinu či přátel? Nebo jste členem nějakého oddílu,klubu, školní třídy a hledáte zajímavý tip na společný výlet? Pro vás všechny rádi připravíme a zrealizujeme program ušitý na míru.
Tank Power – military outdoor activity znamená nevšední zážitek ve vojenském stylu. Pořádáme akce pro veřejnost i skupiny. Zajišťujeme kompletní servis od ubytovacích služeb, přes catering po bohatou nabídku programu. Na našich stránkách se můžete podívat na termíny které jsou otevřené. Nebo si zamluvit termín vlastní. Nabízíme více než 25 různých aktivit.

Největším lákadlem našeho areálu je široká nabídka vojenské techniky a moto aktivit. Vojenský polygon plný terénních i umělých překážek, bahnitých brodů i prudkých stoupání vám poskytne dostatek možností se důverně seznámit jak s ocelovými kolosy tak ostatními motorovými vozy.

Hřiště se speciálními překážkami a několika kusy vojenské techniky je vám plně k dispozici pro různé tipy bojových her. Pro ty opravdu náročné je možné využít celou plochu areálu a poskytnout tak dostatek prostoru pro promyšlené strategie. Záleží jen na vás, který z herních scénářů si vyberete – boj o vlajku, transport VIP, dobývání pevnosti atp.

Adrenalinové lanové centrum – věci které by na zemi byly hračkou se o 12 metrů výše stávají skutečnou výzvou.Chcete si zkusit překonat vlastní strach a sám se pustit na obří, 12ti metrové, houpačce „Big Swing“? Nebo snad 150ti metrová lanovka přes vodní plochu? Lanové centrum zahrnuje 4 atrakce: provazový žebřík, rohlednu, lanovku přes vodní plochu, obří houpačku, která simuluje volný pád, kdy klient se k pádu uvolňuje zcela sám.

V parných letních měsících jsou vodní sporty velmi oblíbenou kratochvílí. Díky těsné blízkosti malebné labské zátoky vám můžeme nabídnout široký výběr aktivit spojených s vodou – projížďku v devítimístném sportovním člunu po Labi, jízdu vodním skútrem, plavbu na raftech, kanoi, aquazorbing či jízdu na dračí lodi.

Děti si u nás mohou vyzkoušet korálkování, voskovanou batiku, malování kamínků nebo výrobu větrníků či letadýlek.

Ubytování a restaurace v okolí

Autokemp Marin Mělice u Přelouče

Autokemp Marin Mělice u Přelouče

Přelouč, Pardubický kraj
Kavárna a bistro Monamy

Kavárna a bistro Monamy

Srnojedy, Pardubický kraj
Dobrý Kafe

Dobrý Kafe

Pardubice, Pardubický kraj